Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа (далі – Замовник) в межах програми USAID/UK Aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах»/TAPAS оголошує відкритий конкурс на модернізацію Єдиного державного вебпорталу відкритих даних data.gov.ua (далі – Портал) Міністерства цифрової трансформації України (далі – Набувач).

Завдання:

Модернізувати програмний комплекс третьої черги Порталу відповідно до технічних вимог в тісній співпраці з Замовником та Набувачем. Технічні вимоги доступні за посиланням.

Учасники конкурсу повинні мати можливість розробити зазначені програмне рішення, розгорнути його, брати безпосередню участь в тестуванні, виконати роботи по внесенню всіх зміни за результатами тестування, а також передати на електронних носіях всі вихідні коди розробленого програмного забезпечення та технічну документацію по розгортанню, адмініструванню та супроводу розробленого програмного рішення.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ.

Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Терміни: Виконання робіт здійснюється протягом двох місяців з дати затвердження технічного завдання.

Перелік вимог:

 • Юридичні особи або фізичні особи-підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці порталів схожої складності.
 • Досвід виконання подібних проектів, у тому числі – розроблення технічних завдань та проектування структури баз даних, знання принципів створення веб-ресурсів, систем електронного документообігу.
 • Знання мов програмування та технологій HTML, CSS, Python/Django, MySQL5.
 • Наявність сертифікації по ISO та досвід розробки програмного забезпечення для державних організацій будуть перевагою.

 Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні до 18:00 25 травня 2021 року надіслати:

 • оригінал заявки в паперовому вигляді на адресу: Фонд Східна Європа, вул. Саксаганського, 83, Київ, 01033, Україна.
 • скановану версію заявки у форматі PDF на електронну адресу pradchenko@eef.org.ua з темою листа «Модернізація data.gov.ua».

Заявка має включати:

 • Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірені печаткою (без зазначення вартості (ціни));
 • Загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету;
 • Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного рішення;
 • Перелік персоналу та експертів з резюме;
 • Опис досвіду реалізації подібних проектів.

 Заявки, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс. Набувачем системи є Міністерство цифрової трансформації України.

Фонд Східна Європа

 

memory usage: 57.08mb real memory: 42.25mb