Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на послуги з налаштування інфраструктури засобами Платформи OpenShift/Kubernetes, а саме: оркестровки контейнеризованих додатків системи Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Дія», тобто автоматизації їх розгортання, масштабування і координації в умовах кластера, що підтримує основні технології контейнеризації, включаючи Docker.

Метою налаштування інфраструктури є стабільність функціонування Системи, враховуючи катастрофостійкість, та неперервність доставлення оновлень.

Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ.

Зверніть увагу: у зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Учасник має право запропонувати еквівалент конкретної торговельної марки чи фірми, патенту, конструкції або типу предмета закупівлі, джерела його походження або виробника, які, можливо, вживаються в документації конкурсних торгів, за умови, що він відповідає всім кількісним та якісним характеристикам.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати свою заявку на участь у конкурсі у електронному вигляді, з накладеним ЕЦП та з позначкою про тему листа: «на конкурс_ ІТ інфраструктура_Портал Дія” , до 18:00 год 11-го червня 2021 року на адресу: yzaplavna@eef.org.ua

Заявка має включати:

1. Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);

2. Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;

3. Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;

4. Загальний опис заявника у довільній формі;

5. Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;

6. Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Просимо звернути увагу, що цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну або без накладеного ЕЦП — розглядатись не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація: Юлія Заплавна, операційна менеджерка проекту Фонду Східна Європа тел./факс: +38(063) 477 6043, yzaplavna@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.08mb real memory: 32.25mb