Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в межах проекту USAID/UK Aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує конкурс на розробку відеокурсу з використання відкритих даних у межах освітнього проекту з розвитку цифрових компетенцій.

Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проекту з розвитку цифрових компетенцій, спрямованого на підвищення рівня цифрових навичок громадян для забезпечення комфортного проживання в сучасній країні. Освітній курс також слугуватиме додатковим ресурсом для визначення професійної орієнтації або переорієнтації громадян. Освітній проект представляє собою платформу «Дія. Цифрова освіта» для громадян з відеокурсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволятимуть у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, скласти іспит та отримати диплом.

Основне завдання: створення програмного матеріалу для курсу щодо роботи з відкритими даним для державних службовців.

Вимоги до виконавця:

– досвід розробки відео-курсів не менше 2-х років;

– досвід створення щонайменше десяти відеокурсів аналогічної складності.

Критерії відбору:

– досвід виконання аналогічних завдань;

– ціна;

– термін виконання.

Технічні вимоги:

Курс з використання відкритих даних для державних службовців включатиме орієнтовно один модуль (13 роликів), хронометраж відео від 10 до 15 хвилин.

Деякі відео мають включати інфографіку та анімацію.

Кожен модуль повинен містити тестові завдання для перевірки та мати наступні механіки тестування:

– обрати один варіант;

– обрати декілька варіантів;

– обрати зі списку, що випадає;

– розставити у порядку;

– написати правильну відповідь.

Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, розробку на їх основі сценарію та синхронів для спікерів, а також відеопродакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, постмонтажем, анімацією та інфографікою.

Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО). Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

До пропозиції обов’язково має бути додана:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

– копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту pradchenko@eef.org.ua

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту № 4278, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Кінцевий термін подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді не пізніше 18:00 17 липня 2020 року.

Поштова адреса подання заявок:

Фонд Східна Європа вул. Саксаганського, 96 офіс 508 Київ, 01032 Україна

Контактна інформація:

Павло Радченко, операційний менеджер Фонду Східна Європа pradchenko@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.08mb real memory: 28.25mb