Шукаємо інноваційних лідерів серед представників центральних органів виконавчої влади для участі в Open Data Leaders Network

 Запрошуємо представників центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) взяти участь у програмі Open Data Leaders Network для обміну досвідом та навчання у галузі відкритих даних.

З 24 по 26 квітня 2018 року МБО Фонд Східна Європа, в рамках проекту “Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах”, проведе в Україні другий цикл програми навчання і обміну ідеями для представників ЦОВВ – Open Data Leaders Network. Програма відбуватиметься в Києві.

Open Data Leaders Network є мережею, що створена Open Data Institute для популяризації ідей відкритих даних по всьому світу. З 2015 року мережа допомогла більш ніж 30 урядовим лідерам посилити їх програми відкритих даних через обмін досвідом між учасниками та надаючи їм підтримку у напрацюванні, розробці і тестуванні нових ідей.

У 2017 році Open Data Leaders Network успішно стартував в Україні, підготувавши 12 перших лідерів, які пройшли екстенсивну програму навчання та наразі використовуються набуті знання для розвитку відкритих даних у своїх органах та установах.

Цього року буде проведено другий цикл програми Open Data Leaders Network. Учасники програми – представники ЦОВВ – будуть мати можливість зустрітися з колегами з інших установ, щоб поділитися проблемами, обговорити ідеї і дізнатися про глобальні інновацій у сфері відкритих даних.

Для участі в програмі ми шукаємо до 8 представників ЦОВВ, які:

  • відповідають за розвиток відкритих даних;
  • мають ідеї про те, як відкриті дані можуть бути використані для поліпшення ефективності функціонування держави;
  • готові вчитися на прикладі інших лідерів і ділитися власним досвідом.

Що ми пропонуємо

  • три дні семінарів, презентацій та обміну досвідом в Києві
  • можливість отримати знання та досвід щодо кращих світових практик в галузі відкритих даних
  • експертну та комунікаційну підтримку для реалізації проектів у галузі відкритих даних у ваших установах.

 Всі витрати на час участі в програмі для відібраних учасників будуть покриті організаторами.

Як подати заяву?

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням

Ключові дати

  • Кінцевий термін прийому заявок: 8 квітня 2018 року.
  • Успішних кандидатів буде проінформовано електронною поштою: до 15 квітня 2018 року
  • Проведення заходів: 24-26 квітня 2018 року.

Open Data Leaders Network України підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України за участі проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” у партнерстві з Фондом Східна Європа.