Читайте цей матеріал англійською мовою

Запрошуємо підприємців, інноваторів, представників громадянського суспільства та місцевих державних органів влади з Донецької, Луганської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей до участі у конференції «Соціальне підприємництво: ключ до успіху», що відбудеться 13 вересня у Маріуполі з 10:00 до 18:00.

Ми віримо, що зміни у громадах сьогодні творять соціальні підприємці, приймаючи соціальні виклики та віддаючи свою енергію задля кращого майбутнього. Це непросте завдання, але з правильною підтримкою вони можуть досягти ще більших результатів.

 • Чи цікаво вам дізнатися про соціальне підприємництво та передумови для його успішного розвитку?
 • Чи хочете ви познайомитися з реально працюючими соціальними підприємцями та побачити, які моделі соціального бізнесу вже успішно працюють?
 • Чи цікаво вам дізнатися, як просувати соціальний бізнес?
 • Чи цікаво вам дізнатися, як виховувати підприємницькі навички вже зі шкільного віку за допомогою “шкільного підприємництва”?

Реєструйтеся на конференцію, заповнивши он-лайн форму до 28 серпня 2019 р.: https://bit.ly/2LmOajF

Мета конференції – ознайомлення активних мешканців громад з концептом, кращими практиками соціального підприємництва і його потенціалом для вирішення  соціально-економічних проблем у громадах, а також інформування ресурси, передумови і важливі фактори для успішного розвитку соціальних підприємств.

На конференції «Соціальне підприємництво: ключ до успіху» в Маріуполі ви зможете:

 • дізнатися про доступні інформаційні, освітні та фінансові ресурси для відкриття і розширення власного соціального бізнесу, в тому числі, створені в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку»;
 • познайомитися з вже діючими соціальними підприємцями в рамках Бліц-презентації соціальних підприємств;
 • дізнатися про особливості відкриття соціального підприємства на основі громадської організації та діючого бізнесу;
 • зрозуміти як принципи дизайн-мислення та створення прототипу підприємства допоможуть започаткувати успішний соціальний бізнес;
 • дізнатися, яким чином вимірювати та комунікувати соціальний вплив;
 • довідатися про маркетинг та публічне звітування у соціальному бізнесі;
 • якщо ж ви вважаєте, що підприємництву потрібно вчити вже з раннього віку, експерти та практики розкажуть, як запровадити таку систему за допомогою інструменту “шкільне підприємництво”, яке практикується у Німеччині.

Участь у конференції є безкоштовною. Організатори покривають витрати на проїзд та проживання учасників з цільових областей проекту (Донецька, Одеська, Харківська, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська).

Програма заходу буде вислана зареєстрованим і відібраним учасникам. Будемо раді бачити вас на конференції.

Конференція проводиться Фондом Східна Європа спільно з німецькою громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. та освітнім хабом «Халабуда» у рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку». Проект є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», яка фінансується Федеральним Міністерством економічного  співробітництва та розвитку Німеччини.

Більше інформації про проект Ви можете знайти на сайті: www.SE.eef.org.ua

* Соціальне підприємництво – це інноваційна модель ведення бізнесу, спрямована на вирішення соціально-економічних та екологічних проблем. Його основна відмінність від звичайного бізнесу полягає в тому, що першочерговою є соціальна місія або цінність, а прибуток частково може спрямовуватися на вирішення суспільних проблем. З іншого боку, соціальне підприємництво сприяє розвитку суспільства шляхом впровадження інновацій, стимулює до саморозвитку і вчить допомагати самому собі і довкіллю. Тому саме зараз, в умовах воєнного конфлікту і погіршення соціально-економічної ситуації для багатьох громадян України, такий інструмент як соціальне підприємництво може стати ефективним засобом попередження або вирішення  проблем та викликів. Детальніше про соціальне підприємництво можна дізнатися за посиланням: http://www.socialbusiness.in.ua/

Фонд Східна Європа

memory usage: 55.71mb real memory: 32.25mb