Читати цей текст англійською.

Проєкт «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів АТО/ООС» розшукує менторів (наставників) для колишніх учасників бойових дій та членів їхніх сімей, аби допомогти їм віднайти себе у професійному та особистому житті.

Проєкт All4One виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з БО «БФ “Лінія життя України”» за підтримки Посольства Великої Британії. Ми працюємо у трьох пілотних областях (Дніпропетровська, Донецька, Львівська), аби згодом вийти на національний рівень.

Загальна мета проєкту – соціальна реінтеграція ветеранів АТО/ООС і членів їхніх сімей. Для цього ми надаємо їм психологічну підтримку і створюємо можливості для подальшого працевлаштування: розвиваємо необхідні професійні та особистісні навички, проводимо профорієнтацію, мотивуємо започаткувати власний бізнес, налагоджуємо комунікації з потенційними роботодавцями тощо.

Вже сьогодні ми підготували групу коучів з-поміж ветеранів, які за принципом «рівний – рівному» працюють зі своїми побратимами та посестрами. Завдяки цьому той, хто ще вчора боронив наш мирний сон, а сьогодні – сам потребує допомоги, повертає собі віру в себе, вчиться ставити нові цілі та прямує до нових професійних та особистих звершень.

І на цьому шляху нам потрібна особлива допомога – менторів! Тих, хто сам досяг кар’єрних і професійних висот. Небайдужих, активних та відповідальних. Тих, хто з повагою ставиться до інших та готовий стати наставником ветеранам – аби ділитися з ними своїм професійним та життєвим досвідом.

Ми віримо, що інститут менторства допоможе ветеранам набути практичних (так званих м’яких) навичок, які наразі є вкрай важливими у працевлаштуванні. Дозволить їм надихнутись вашим прикладом, повірити в себе і, зрештою, впевнено рухатись вперед.

Якщо ви належите до таких людей та бажаєте інвестувати свій час у цю діяльність – ви саме той, хто нам потрібен. Залучення менторів до проєкту є безоплатним, але безцінним. Так ви долучитеся до соціально значущої справи.

Очікується, що ментори спілкуватимуться 2–3 години на тиждень із учасниками ініціативи очно або онлайн. Формат обирається за згодою учасників і залежить від місця їх проживання. Для менторів проведуть орієнтаційний семінар, де вони отримають інструкції психолога та професійного коуча для надання підтримки ветеранам.

Зацікавлені? Пишіть на All4One@eef.org.ua до 27 січня 2020 року. В своєму листі:

  • розкажіть про вашу професію, досвід, здобутки;
  • опишіть ваш досвід наставника у професійній або інших сферах (громадська діяльність, соціальне наставництво тощо), якщо такий був;
  • визначте, що особисто вас мотивує бути наставником та брати участь у цій ініціативі;
  • зазначте місто, в якому живете;
  • у темі листа напишіть – «Наставництво для ветеранів».

Фонд Східна Європа лишає собі право зв’язуватись тільки з обраними кандидатами. Сподіваємося на ваше розуміння.

Більше інформації про проєкт All4One читайте за посиланням.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 26.25mb