Новий етап роботи Програми Місцевого системного розвитку розпочався в пілотних громадах. Так, днями відбулося засідання робочої групи Черкаської ОТГ на Донеччині. Робочі групи складатимуться з представників сільради, ОДА, землевпорядників та активних громадян, які на базі аналізу наявних ресурсів громади будуть розробляти плани подальшого розвитку ОТГ.

Також завданнями робочої групи серед іншого є сприяння у зборі інформації, надсиланні необхідних звернень до відповідних місцевих органів виконавчої влади; моніторинг та оцінка прогресу у виконанні проекту; координація дій співвиконавців і партнерів; здійснення заходів соціальної мобілізації та інформування населення тощо.

За результатом робіт в рамках Програми ОТГ отримають можливість системно впорядковувати інформацію щодо наявних земельних та інших ресурсів, а громада – новий практичний інструментарій сучасного ресурсного менеджменту для соціально-економічного розвитку територій.

Черкаська ОТГ – перша з 10 ОТГ, які беруть участь у проекті за участі Фонду Східна Європа. Ще дев’ять подібних засідань відбудуться протягом березня. В рамках проведення програми відповідальними за цей напрямок є ГО ДЕСПРО.

Як зазначається на веб-сайті Донецької ОДА, “під час заходу присутні були ознайомлені з наявними проблемами в галузі землевпорядкування, обговорили шляхи їх вирішення та технічне завдання на розробку єдиної документації із землеустрою”.

Програма місцевого системного розвитку виконується Фондом Східна Європа, ГО «ДЕСПРО» та «БломІнфо-Юкрейн» в рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Фонд Східна Європа

memory usage: 55.65mb real memory: 26.25mb