28 березня 2017 року проект Європейської Комісії «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) разом з Самбірською міською радою та Фондом Східна Європа за сприяння Львівської обласної ради проводить виїзний прес-тур для журналістів українських регіональних та центральних медіа в місто Самбір (Львівська область), – одне з найбільш енергоефективних міст України.

Прес-тур присвячено проекту модернізації системи вуличного освітлення м. Самбір, що передбачає модернізацію системи зовнішнього освітлення шляхом встановлення енергоефективних
LED-світильників, оновлення мереж та обладнання, а також впровадження системи моніторингу та управління зовнішнім освітленням міста. Роботи з модернізації вуличного освітлення у Самборі проводитимуться на 24 вулицях, загальна протяжність яких становить 26 км, з них 4 вулиці – довжиною більше 3,5 км кожна.

Під час прес-туру журналісти національних та регіональних медіа матимуть можливість ознайомитись з технічною інформацією про заплановані та вже виконані роботи, почути розповіді команди, яка реалізує проект, зустрітись з керівництвом міста та області, представниками делегації Європейської Комісії в Україні, відвідати вже готові об’єкти, а головне – поспілкуватись з людьми, які проживають в Самборі, та дізнатися, як вони оцінюють світломодернізацію свого міста.

Протягом прес-туру журналістам-учасникам буде надаватись повна інформаційна, технічна та консультативна підтримка: ви матимете можливість записати необхідні інтерв’ю з особами політичного рівня, технічними експертами, міжнародними консультантами та мешканцями Самбора; ви зможете відзняти або отримати фото та відеоматеріали з усіх етапів виконання проекту. Також на зустрічі будуть присутні представники інших проектів, фінансованих Програмою «Угода мерів – Демонстраційні проекти», тож ви матимете можливість коротко ознайомитись також і з рядом інших позитивних практик підвищення енергоефективності українських міст для використання у своїй подальшій журналістській роботі, отримавши при цьому необхідні контакти.

Крім інформаційного супроводу, організатори також беруть на себе всі витрати, пов’язані з Вашою участю у прес-турі, в тому числі трансфер автобусом зі Львова та харчування.

Для участі в прес-турі зацікавленим журналістам та представникам редакцій слід
 до 24-го березня 2017 року  пройти нескладну процедуру реєстрації за посиланням https://goo.gl/JfZUF1 та отримати підтвердження реєстрації від Програми «Демонстраційні проекти Угоди мерів» разом зі всією детальною логістичною інформацією.

У випадку додаткових запитань запрошуємо вас звертатись до офісу Програми «Демонстраційні проекти Угоди мерів» у Львові: +38 (032) 253 87 04/05.

Контактна особа – комунікаційний експерт Програми Олександр Шумельда (oleksandr.shumelda@gmail.com, +38 050 371 28 67).