Навчальні заходи відбуваються протягом 14 – 18 січня 2019 року на Харківщині, Донеччині та Луганщині.

У приміщенні Харківської обласної ради тренери нашого проекту 14 січня зібрали землевпорядників 12 об’єднаних територіальних громад регіону і розповіли про комплекс навичок для управління землями ОТГ. Ці знання – необхідна умова формування управлінської спроможності громадами.

Харківські професіонали удосконалювали свої навички роботи зі збору вихідної інформації для створення єдиної документації щодо управління земельними ресурсами. Також мова йшла про типи та формати даних, які необхідні для реалізації проекту.

Тренінги для представників ОТГ Донецької області відбувалися протягом 15 і 16 січня у Краматорську. Спочатку відбувся тренінг “Комунікації в громаді під час впровадження змін” з Віктором Одиницею. А другу половину дня 15 січня представники громад Донецької області разом з Катериною Резніковою навчались користуванню практичним інструментарієм з управління землями об’єднаних громад. Навчання супроводжувалося обговоренням актуальних питань та проблем, з якими стикаються фахівці земельної галузі в громадах.

17 – 18 січня у Сєвєродонецьку відбуваються тренінги для представників об’єднаних територіальних громад Луганщини. Це продовження циклу навчальних заходів, організованих ДЕСПРО.

Загалом же програма “Місцевий системний розвиток” проведе ці навчальні модулі для всіх обраних громад з 6 цільових областей України.

Дана програма виконується нашим Фондом у партнерстві з ТОВ “БломІнфо-Юкрейн”, ДЕСПРО та Kyiv School of Economics в рамках Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Фонд Східна Європа

memory usage: 55.65mb real memory: 58.25mb