Читайте цей текст англійською.

29 липня розпочинається перший тренінговий модуль у Школі організацій із розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу».

Тренінгова програма складається з п’яти модулів. Тема першого – «Розбудова потенціалу: стратегічне планування та розвиток». Під час онлайн-тренінгів учасники ознайомляться з підходами до створення саморегуляторної організації, моделями та стандартами самоврядування та дізнаються більше про організаційний та інституційний розвиток, стратегічне планування і добре врядування. 

Всього участь у навчанні візьмуть 60 учасників із 30 організацій, поділені на два хаби.  Наразі навчання починається у Правобережному хабі (Вінниця), у Лівобережному хабі (Харків) перший модуль відбудеться 5–7 серпня.

Другий компонент Школи «На варті інтересів бізнесу» пропонує місцевим організаціям із розвитку підприємництва сучасні інструменти для створення сприятливого бізнес-середовища та грант на реалізацію власного проєкту. 

Більше про Школу організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент: «На варті інтересів бізнесу» – читайте за посиланням: https://bit.ly/BSO_booklet

Школа складається з двох компонентів. Фокус першого компоненту, що реалізується CIVITTA, – залучення малих та середніх підприємств до місцевого економічного врядування, налагодження діалогу та об’єднання зусиль влади та підприємців для місцевого економічного розвитку. Другий компонент, який реалізує Фонд Східна Європа, спрямований на моніторинг діяльності місцевої влади та збільшення прозорості у взаємодії локального бізнесу з владою.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також сприяє формуванню ефективної торгової політики, щоб забезпечити МСП можливістю скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.11mb real memory: 44.25mb