Найближим часом також завершаться проектувальні роботи щодо енергетичної модернізації будівлі дитячої поліклініки львівської лікарні Охматдит, а також дитячого садочка № 5 у Кам’янці-Бузькій. Після цього ми за конкурсною процедурою оберемо підрядників та розпочнемо вже безпосередньої будівельні роботи.

А на початку минулого тижня Фонд Східна Європа з партнерами провели дводенний ознайомчий візит до Львівської області в рамках нашого проекту «Підвищення показників мікроклімату та енергоефективності у дитячій лікарні Охматдит на 65 тисяч дітей та дитячому садку для 290 дітей у місті Кам’янка-Бузька, Україна».

Разом з доктором Богданом Андрощуком, координатором програми співробітництва задля розвитку в Україні/Молдові ChildFund Deutschland, відвідали Кам’янку-Бузьку та обговорили разом з керівництвом міської ради перші результати проекту та плани щодо виконання робіт з утеплення дитячого садочка №5 та будівництва сучасної котельні. Нова установка обігріватиме сусідні садочки №№4 і 5 та забезпечить комфортне перебування діток та ефективне використання енергоресурсів при мінімальних тепловтратах.

Також у Львівському Охматдиті мали надихаючу розмову із головним лікарем Мар’яною Возницею щодо комплексних змін, які відбуваються в лікарні. Мали нагоду оглянути щойно утеплене горище лікарні – це лише перший із кількох етапів робіт з енергомодернізації, які будуть нами виконані за три роки проекту.

Проект виконується Фондом разом з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та в партнерстві з Львівською обласною радою і Львівською обласною державною адміністрацією.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.08mb real memory: 34.25mb