Читайте цей текст англійською.

Просимо звернути увагу, що 19.05.20 додано оновлені Технічні вимоги. Внесені зміни помічені в тексті жовтим кольором.

Фонд Східна Європа в рамках програми USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує відкритий конкурс на пошук підрядника для надання послуг з модернізації платформи управління електронними послугами, що є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”, в частині розробки електронних сервісів для надання послуг щодо отриманням права на виконання підготовчих та будівельних робіт та прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що за класом наслідків належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

Фонд Східна Європа в межах програми USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує відкритий конкурс на пошук підрядника для надання послуг

з модернізації платформи управління електронними послугами, що є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”, в частині розробки електронних сервісів для надання послуг щодо отриманням права на виконання підготовчих та будівельних робіт та прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що за класом наслідків належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

Головними цілями створення Сервісів є:

 1. Підвищення доступності та зручності отримання послуг у сфері будівництва.
 2. Підвищення прозорості  надання адміністративних послуг у сфері будівництва.
 3. Забезпечення відкритості та доступності інформації (даних).
 4. Підвищення підзвітності галузі, зменшення зловживань та подолання корупційних ризиків.
 5. Забезпечення електронної взаємодії між державними органами, органами місцевого самоврядування з метою надання адміністративних послуг.

Створення електронних послуг реалізується на Порталі Дія через панель адміністрування Порталу.

Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї розробки/послуги здійснюється коштом міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США та Урядом Великобританії про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до гарантійної підтримки

Усе програмне забезпечення (конфігурації), яке буде розроблене, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 1 (одного) календарного місяця із дати розгортання електронних сервісів. Вартість такої гарантійної підтримки має включатись до вартості послуг з розробки сервісів.

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менше 3 років.

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Заявка має включати:

 1. Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);
 2. Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;
 3. Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;
 4. Загальний опис заявника у довільній формі;
 5. Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;
 6. Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Строки подання пропозицій:

«У зв’язку з введеними в Україні та м. Києві карантинними обмеженнями конкурсні пропозиції (пакет документів) подаються до 18:00 год, 27 травня 2020 року одночасно:»

 • у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою, із вказанням дати подачі пакету документів та з позначкою на конверті: «на конкурс Дія_ СС1

на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського, 96, офіс 501

м. Київ, 01032, Україна

Заплавній Юлії (операційний менеджер)

 • з одночасним поданням в електронному форматі сканованих документів, підписаних електронним цифровим підписом на ел.адресу: YZaplavna@eef.org.ua

Просимо звернути увагу, що цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну або  без дотримання вимоги подачі паперового пакета разом з надсиланням сканованих документів електронною поштою — розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.

Контактна інформація:

Юлія Заплавна, операційний менеджер Фонду Східна Європа;

тел./факс: +380634776043

yzaplavna@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 24.25mb