Соціальне підприємництво як ефективний інструмент громадянського суспільства для врегулювання соціально-економічних конфліктів в пост-військовому просторі

«Соціальне підприємництво як ефективний інструмент громадянського суспільства для врегулювання соціально-економічних конфліктів в пост військовому просторі» є одним з шести компонентів проекту «Подолаємо наслідки війни разом». Даний компонент реалізується ДРА (DRA – Deutsch-Russicher Austausch e.V), Фондом Східна Європа, ChildFund Deutschland e.V. та ГО «Країна вільних людей».

Мета даного компоненту, який впроваджуватиметься протягом 2017 року, – сприяти подоланню наслідків соціально-економічних конфліктів, що виникли у результаті військових дій на сході України, через розвиток соціального підприємництва.

В рамках даної ініціативи плануються наступні заходи:

  • Навчання активістів соціальному підприємництву як ефективному інструменту подолання наслідків соціально-економічних конфліктів.
  • Супервізія та фінансова підтримка створення чотирьох соціальних підприємств.
  • Фінансування двох всеукраїнських інформаційних кампаній на тему «Соціальне підприємництво як ефективний метод подолання наслідків конфліктів у соціально-економічній сфері».
  • Міжнародна конференція на тему «Соціальне підприємництво на меті врегулювання соціально-економічних конфліктів».

Проект «Подолаємо наслідки війни разом», виконується ДРА спільно з своїми сімома партнерами з 5 країн та фінансується Міністерством Закордонних Справ (МЗС) Федеративної Республіки Німеччини.

Детальну інформацію про проект ви можете знайти на сайті проекту: http://kriegsfolgen-ueberwinden.de/uk/

 

 

 

memory usage: 57.03mb real memory: 22.25mb