Учасники та учасниці Програми «Академія громадського активізму» з різних областей об’єднались у коаліцію та провели мистецький фестиваль «Соляний бум» у Слов’янську.

Захід тривав п’ять днів – з 13 по 17 жовтня 2021 року, а його основною ідеєю була популяризація Слов’янська та культури в цілому.

«Культура – це сіль землі. Нам треба об’єднуватися навколо неї», – вважає координаторка коаліції, учасниця Академії Марина Олійник.

У межах фестивалю були організовані мистецькі резиденції, де митці творили свої картини, поетичні твори, писали статті та робили фотографії.

На завершення заходу відбувся концерт, на якому виступили гурти зі Слов’янська, Соледара та Бахмута. У кінці музиканти виконали гімн «Соляного буму», який написали під час фестивалю.

Фестиваль «Соляний бум» пройшов завдяки грантовій підтримці, наданій у межах програми «Академія громадського активізму», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

memory usage: 57.21mb real memory: 32.25mb