Запрошуємо місцеву владу українських міст взяти участь у програмі Open Data Leaders Network для обміну досвідом та навчання у галузі відкритих даних.

З 21 по 23 березня 2018 року Фонд Східна Європа, в рамках проекту USAID/UKaid  “Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах”, проведе в Україні другий цикл програми навчання і обміну ідеями для представників місцевої влади українських міст – Open Data Leaders Network. Програма відбуватиметься в Києві.

Open Data Leaders Network є мережею, що створена Open Data Institute для популяризації ідей відкритих даних по всьому світу. З 2015 року мережа допомогла більш ніж 30 урядовим лідерам посилити їх програми відкритих даних через обмін досвідом між учасниками та надаючи їм підтримку у напрацюванні, розробці і тестуванні нових ідей.

Цього року буде проведено другий цикл програми Open Data Leaders Network, яка вперше  стартувала в Україні у 2017 році. Учасники програми – представники місцевої влади українських міст – будуть мати можливість зустрітися з колегами з інших міст, щоб поділитися проблемами, обговорити ідеї і дізнатися про глобальні інновацій у сфері відкритих даних.

Для участі в програмі ми шукаємо до 8 представників місцевої влади, які:

  • відповідають за розвиток відкритих даних;
  • мають ідеї про те, як відкриті дані можуть бути використані для поліпшення якості життя в містах;
  • готові вчитися на прикладі інших лідерів і ділитися власним досвідом.

Що ми пропонуємо

  • Три дні семінарів, презентацій та обміну досвідом в Києві
  • Можливість отримати знання та досвід щодо кращих світових практик в галузі відкритих даних
  • Експертну та комунікаційну підтримку для реалізації проектів у галузі відкритих даних у ваших містах.

Що думають про нас учасники першого циклу ODLN:

 “Open Data Leaders Network – це місце для саморефлексії та визначення в першу чергу для себе – чому це важливо для мене та мого міста? Я переконана, що відкриті дані – це шлях до кращої якості життя в наших громадах, до зважених управлінських рішень та розвитку взаєморозуміння між громадою та органами влади”, – Тетяна Лебухорська, радниця Чернівецького міського голови

 Всі витрати на час участі в програмі для відібраних учасників будуть покриті організаторами.

Як подати заяву?

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету за посиланням

 

Ключові дати

  • Кінцевий термін прийому заявок: 4 березня 2018 року.
  • Успішних кандидатів буде проінформовано електронною поштою: до 11 березня 2018 року
  • Проведення заходів: 21-23 березня 2018 року.

 

Open Data Leaders Network України підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України за участі проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” у партнерстві з Фондом Східна Європа.

memory usage: 57.1mb real memory: 48.25mb