Фонд Східна Європа, в рамках другої фази швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, оголошує конкурсний відбір регіональних координаторів у цільових областях програми (Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Луганській та Одеській).

Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного урядування, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні (egap.in.ua). Терміни реалізації другої фази програми – 2019 – 2023 роки.

Регіональні координатори програми EGAP є постійними представниками Програми у цільовому регіоні та забезпечують виконання завдань програми, координацію та моніторинг роботи регіональних партнерів і якісне висвітлення та презентацію результатів роботи програми у медійному просторі та на регіональних заходах.

Обов’язки:
· планування діяльності Програми у регіоні;
· підтримка тісних контактів з обласною державною адміністрацією, обласною радою, органами місцевого самоврядування, центрами надання адміністративних послуг області;
· підтримка постійних контактів, моніторинг та підготовка звітності про роботу регіональних партнерів Програми;
· підготовка аналітичних матеріалів по стану роботи Програми у регіоні;
· організація заходів у регіоні: зустрічі, круглі столи, мозкові штурми, конференції тощо;
· представлення програми та її досягнень на заходах у регіоні;
· робота з текстами: коментарі, прес-релізи, історії успіху, запрошення, матеріали щодо діяльності Програми;
· підтримка контактів з засобами масової інформації у регіоні;
· ведення регіональної групи Facebook та публікація новин на веб-сайті Програми.

Вимоги:
· вища освіта;
· обізнаність у сфері електронного урядування та електронної демократії, адміністративних послуг, досвід користування електронними сервісами – не менше 2 років;
· вільне володіння українською мовою, грамотність;
· впевнене вміння спілкування з ЗМІ;
· впевнене користування ПК та мобільними пристроями;
· мобільність: можливість бути на зв’язку, готовність до відряджень;
· знання англійської мови буде перевагою.

Для участі у конкурсі просимо надіслати мотиваційний лист та резюме на адресу tender@egap.in.ua з поміткою «Регіональний координатор (вказати область)» до 18 липня 2019 року.

Фонд Східна Європа

memory usage: 55.67mb real memory: 24.25mb