Новини Програми USAID ЛЕВ. 27 квітня 2015 року

27 квітня Львівська обласна адміністрація, Львівська обласна рада та команда програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) підписали протокол про наміри, в якому окреслені основні напрями співпраці в рамках реалізації Програми USAID ЛЕВ на Львівщині.
Вітаючи гостей у Львові, Петро Колодій, Голова Львівської обласної ради, зазначив, що розвиток підприємництва на Львівщині є запорукою економічного успіху нашого регіону, а тому важливо, щоби для малого та середнього бізнесу були створені всі умови для його розвитку. «Передовсім ми повинні дбати про розвиток внутрішніх інвестицій. Підприємництво на Львівщині не повинно відчувати перешкод у своїй діяльності. І ми, як представники влади, готові допомагати бізнес-середовищу для його розвитку, сприяти створенню якісного інвестиційного клімату. Багато в цьому нам допоможе реалізація Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні». Ця Програма допоможе владі області працювати з тими напрямками, які сприятимуть розвиткові підприємництва», – зауважив очільник обласної ради.
Зі свого боку Олег Синютка, Голова обласної державної адміністрації, зазначив, що реалізація цього проекту – це певний сигнал для бізнесу, демонстрація того, що Львівщина хоче і буде найкращим регіоном в Україні для розвитку підприємців.
Програма USAID ЛЕВ ставить за мету покращення середовища для ведення бізнесу, об‘єднання зусиль орієнтованих на реформи організацій громадянського суспільства та урядових інституцій для необхідних змін політики, підготовки та реалізації законодавства і забезпечення конкретних інституційних реформ у сфері сприяння розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ). Ефективне та передбачуване правове середовище, що розвиватиметься в країні відповідно до принципів і практики ЄС, сприятиме поступовій інтеграції України у європейські та світові ринки.
Львівщина стала першим регіоном, де команда проекту USAID ЛЕВ презентувала програму та її можливості для співпраці як для органів влади, так і власне для підприємців. Серед основних завдань Програми: визначення основних правових, нормативних та адміністративних заходів, які покращують бізнес-середовище для МСБ в Україні та надання підтримки на центральному та місцевому рівнях у підготовці, просуванні та впровадженні ефективного законодавства та регулювання для розвитку бізнес середовища, а також координація та підтримка зацікавлених сторін у бізнес-середовищі для просування економічно обґрунтованих та фіскально-відповідальних реформ.
Окрім підписання Протоколу про наміри, команда Програми також провела робочу нараду з представниками обласної ради та адміністрації з метою обговорення детального плану реалізації роботи на Львівщині, та зустрілася з Центром підтримки бізнесу, який давно і активно займається вирішенням проблем МСБ з метою налагодження подальшої співпраці.

memory usage: 57.09mb real memory: 34.25mb