Екологія та енергоефективність

Програма “Екологія та енергоефективність” допомагає впроваджувати в українських громадах енергоефективні технології, встановлюючи сучасне обладнання, поширюючи інноваційні рішення та інформуючи про дружні до довкілля практики.

Ефективне управління та громадянське суспільство

Підвищенню ефективності роботи місцевих органів влади задля кращого забезпечення потреб громадян та сталого розвитку громад. ФСЄ та партнери фонду проводять тренінги, консультації, організовують громадські обговорення, допомагають у розробці стратегічних планів розвитку громад.

Місцевий економічний розвиток

Програма “Місцевий економічний розвиток” спрямована на впровадження інноваційних рішень, які покращують потенціал громад та допомагають їх економічному зростанню, зміцнюючи партнерства між громадським сектором, бізнесом та місцевою владою.

Місцевий соціальний розвиток

Програма «Місцевий соціальний розвиток» допомагає покращити якість життя соціально незахищених груп населення, зокрема, людей з особливими потребами, вразливої молоді, літніх людей, за допомогою забезпечення доступу до якісних послуг та захисту їхніх прав.

Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (2014-2017)

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному і на регіональному рівнях.

memory usage: 56.92mb real memory: 8.25mb