Читайте цей текст англійською.

Перехід на електронну форму звітування може зекономити водокористувачам понад 26 млн грн щороку

28 вересня 2020 року – скористатися новою послугою онлайн-звітування можна через електронний кабінет водокористувача на сайті e-services.davr.gov.ua. Із запуском модуля подання онлайн-звіту про використання води водокористувачі отримали повний перелік електронних послуг зі спецводокористування, включаючи отримання, внесення змін та анулювання дозволу на спецводокористування, які доступні на сайті Держводагентства від березня 2019 року.

«Переведення послуг в електронний формат є одним із пріоритетів Уряду, адже це забезпечує прозорість і підзвітність надання послуг, мінімізує випадки корупції, економить час та кошти громадян, а в умовах карантинних обмежень – дозволяє убезпечити населення від захворювання», – зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський

Наразі в Україні – понад 15 тисяч водокористувачів, які на початку наступного року мають подати звіти про використання води. Подання звіту в електронній формі дозволить їм зекономити час і кошти на логістиці. Адже витрати одного великого та середнього водокористувача на підготовку документів у паперовій формі та необхідності відвідування організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, становлять у середньому 2 тис грн. Тривалість – до 12 годин.

Перехід на електронну форму звітування дозволить зменшити фінансові витрати 15 тисяч водокористувачів із майже 30 млн грн до 3,5 млн грн, а часові витрати – з 12 до 8 годин.

Послуга онлайн-звітування розроблена Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Міністерством цифрової трансформації та Державним агентством водних ресурсів, за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». Проєкт реалізовано спільно з Фондом Східна Європа.

Детальніше на вебсайті Міністерства: https://mepr.gov.ua/news/35972.html

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.13mb real memory: 28.25mb