ФСЄ та інші партнери проекту «Подолаємо наслідки війни разом» запрошують активістів з усієї України до участі в двох 5-денних тренінгових модулях «Соціальне підприємництво як стратегія дій для громадських активістів щодо запобігання та подолання наслідків соціально-економічних конфліктів».

  • Перший модуль відбудеться 23-27 квітня 2017 у м Краматорськ.
  • Другий модуль відбудеться 27-31 травня 2017 у м. Київ

Докладніше про проект, умови участі в конкурсі за посиланням.

Соціальне підприємництво – це інноваційна модель ведення бізнесу, спрямована на вирішення соціально-економічних та екологічних проблем, а також може бути інструментом пом’якшення конфліктів, що виникають внаслідок військових дій. Прибуток соціального підприємства спрямовуються головним чином на розвиток соціального бізнесу і на вирішення гострих соціально-економічних або екологічних проблем, в тому числі викликаних конфліктами. Таке підприємство діє за всіма законами бізнесу і приносить прибуток, тому не вважається благодійною організацією. З іншого боку, соціальне підприємництво сприяє розвитку суспільства шляхом впровадження інновацій, стимулює до саморозвитку і вчить допомагати самому собі і навколишньому середовищу. Воно поширюється, на приклад, на такі області, як освіта, охорона навколишнього середовища, боротьба з бідністю, захист прав людини тощо.

Сучасні виклики українського суспільства, а саме військові дії, а також соціально-економічні конфлікти і проблеми, спричинені ними, створюють підґрунтя для активізації соціальних ініціатив. На відміну від звичайної благодійності, соціальні підприємства – це стійкі бізнес механізми, які мають набагато більший вплив на існуючі проблеми і дозволяють ефективніше розподіляти фінансові ресурси.

Детальніше про соціальне підприємництво можна дізнатися за посиланням: http://www.socialbusiness.in.ua/