Відкрито конкурс для участі в навчально-ознайомчій поїздці до  Федеративної Республіки Німеччина «Навички медіації  та налагодження порозуміння для підсилення  суспільної ролі громадських діячів, освітян та представників громад в Україні: досвід Німеччини»

7-12 листопада 2017, м. Берлін

Фонд   Східна   Європа   у  співпраці  з  німецькою   Громадською   організацією ChildFund Deutschland e.V. оголошує Конкурс на участь в навчально-ознайомчій поїздці до Федеративної Республіки Німеччина з метою вивчення підходів до застосування досудового вирішення спорів, методів медіації, ненсильницької комунікації, фасилітаціїї діалогів у ФРН, ролі НУО в розв’язанні конфліктів,  знайомства  з організаціями  та ініціативами  з громадського  сектору, обміну досвідом та налагодження нових партнерств.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Медіація як рушійна сила до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами», який спрямований на підвищення компетенції та навичок проведення медіації. налагодження діалогу та розв’язання  конфліктів  педагогів  та  активних  молодих  представників громадянського суспільства та громад задля розбудови толерантного, відкритого, згуртованого і демократичного суспільства в Україні.

У рамках конкурсу планується відібрати 4 учасники – практикуючих медіаторів/фасилітаторів/ведучих діалогів для п’ятиденної навчально-ознайомчої поїздки.

До участі у конкурсі запрошуються молоді спеціалісти в сфері медіації та ведення діалогів.

В рамках навчально-ознайомчої поїздки будуть проведені 2 одноденні воркшопи на теми вирішення спорів, медіації та попередження та подолання конфліктів, тематичні екскурсії, зустрічі та діалоги з представниками громадських організацій та експертами з медіації та вирішення конфліктів. Учасники навчально-ознайомчої поїздки повинні бути готовими зробити свій внесок у наповнення програми, активно долучаючись до роботи у воркшопах, дискусіях та інформаційних обмінах, ділитися власним досвідом роботи у  громадському  секторі в сфері медіації в  Україні.  Робоча  мова  англійська – перекладу не передбачено.

Усі  витрати  на  переліт,  проживання  та  харчування  учасників  поїздки покриватимуться організаторами.

Критерії відбору заявок:

  • Активна практична діяльність як медіатор та/чи фасилітатор;
  • Експертний досвід щодо стану сфери медіації в Україні;
  • Мотивація до участі в навчально-ознайомчій поїздці;
  • Досвід та результати роботи в громадському секторі/навчальних закладах/громадах;
  • Можливість застосування здобутих знань та навичок в подальшій громадській чи професійній діяльності;
  • Знання англійської мови на робочому рівні;
  • Наявність дійсного закордонного паспорту.

Для  участі у конкурсі необхідно надіслати:

  • Резюме. Рекомендуємо надавати детальне резюме / біографію українською мовою та  описом  діяльності в якості медіатора/фасилітатора у форматі PDF. Якщо Ви маєте досвід участі в інших українсько–німецьких чи німецьких заходах та програмах, вкажіть це, будь ласка, в резюме.
  • Мотиваційний лист. Просимо надати короткий (на півсторінки) мотиваційний лист щодо Вашої участі у поїздці англійською мовою. Окремо у листі просимо зазначити імена та контакти двох людей зі сфери освіти, влади або недержавного сектору, які зможуть дати для вас рекомендації.

Останній термін подання заявок – 14 вересня 2017 року. Заявки просимо надсилати на електронну пошту oshavarova@eef.org.ua з поміткою у темі листа “Конкурс для участі в навчально-ознайомчій поїздці”.

Розгляд заявок буде здійснюватися незалежною радою експертів. Рішення щодо участі у поїздці буде прийняте до 20 вересня 2017 р.

Програма навчально-ознайомчої поїздки буде надіслана відібраним учасникам.

Питання щодо оголошення цього конкурсу можуть бути надіслані у письмовій формі Ользі Шаваровій, координатору програм Фонду Східна Європа, електронною поштою  на  адресу:   oshavarova@eef.org.ua   або  Ірині Граф,  координатору проектів Громадської організації ChildFund Deutschland e.V. електронною поштою на адресу: graf@childfund.de.

 

Проект «Медіація як рушійна сила до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами» реалізується Фондом Східна Європа у співпраці з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. та за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.