Фонд Східна Європа в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах»  оголошує відкритий конкурс на побудову комплексної системи захисту інформації «Єдиного веб-порталу відкритих даних» (далі – КСЗІ Порталу).

Завдання:

Побудова комплексної системи захисту інформації (далі – КСЗІ) «Єдиного веб-порталу відкритих даних» (далі – Портал), що включає в себе роботи з розробки проектної та експлуатаційної документації на КСЗІ Порталу, постачання (у разі необхідності) та розгортання комплексу засобів захисту Порталу, забезпечення проведення Державної експертизи в галузі технічного захисту інформації КСЗІ Порталу та впровадження КСЗІ Порталу в експлуатацію, в тісній співпраці із Замовником та Отримувачем, відповідно до технічних вимог ТУТ

Учасники конкурсу повинні бути спроможні здійснити розгортання комплексу засобів захисту Порталу, в тому числі компонентів підсистеми криптографічного захисту інформації, розробити відповідну проектну та експлуатаційну документацію на КСЗІ Порталу, організувати проведення Державної експертизи в галузі технічного захисту інформації КСЗІ «Єдиного веб-порталу відкритих даних» відповідно до вимог українського законодавства.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

 

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати до 21 вересня 2018 року заявку на участь у конкурсі на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, офіс 501.

м. Київ, 01032, Україна

 

Заявка має включати:

  • Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірений печаткою;
  • Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;
  • Терміни розробки та впровадження КСЗІ Порталу, а також деталізований графік надання послуги;
  • Технічну частина конкурсної документації у формі визначеній Технічними вимогами;
  • Довідка в довільній формі про наявність працівників (не менше 2 (двох) осіб) відповідної кваліфікації, які будуть залучені учасником для надання послуг та виконання умов договору, що мають необхідні знання, із зазначенням їх посад та інформацією щодо наявності у них відповідної кваліфікації та достатнього досвіду (довідка повинна містити інформацію про працівників, які будуть залучені учасником для надання послуг).;
  • Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Учасник має надати довідку в довільній формі про наявність досвіду виконання аналогічних робіт зі створення комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах (автоматизовані системи класу «2» або «3») – не менше 2 (двох) договорів на загальну суму кожного договору не менше 600 000 грн. 00 коп. (шістсот тисяч гривень 00 копійок) за 2017-2018 рік, та надати засвідчені копії таких договорів.

Аналогічними договорами є договори з надання послуг щодо побудови комплексних систем захисту інформації з підтвердженою відповідністю (атестати відповідності, зареєстровані в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації) в інформаційно-телекомунікаційних системах (автоматизовані системи класу «2» або «3»).

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників

конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

 

 

memory usage: 55.62mb real memory: 54.25mb