Читати цей матеріал англійською

Черкаська громада – одна із десяти учасників пілотного проекту з розробку картосхем. На них указані всі ресурси, в тому числі земельні, йдеться у відеорепортажі телекомпанії “С-Плюс”.

Черкаська ОТГ тепер має перспективний план розвитку. Цей проект – результат тривалої роботи громади за підтримки Фонду Східна Європа та Проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”.

“У нас в рамках програми пройшло навчання понад 100 осіб. Були землевпорядники майже 80 партнерських громад з 6 областей України. І в рамках цієї великої групи є 10 громад, які є модельними. Це потужна наша модельна група. І в рамках цієї групи Черкаська ОТГ є учасником від Донецької області”, – зазначила Наталія Слинько, програмний директор Фонду Східна Європа.

Восени 2018 року Черкаська ОТГ долучилася до Програми місцевого системного розвитку. Подолавши конкурсний відбір громада стала однією з десятьох, які отримали кураторство спеціалістів. Протягом року збирали в громаді інформацію про наявні земельні ресурси, а також комплекс картосхем на яких видно сучасний стан землекористування, перспективний план розвитку з урахуванням наявних у громади планів земель. Докладніше про дану історію дивіться у відеосюжеті.

У нас в Програмі запущено геопортал – опубліковані у відкритому доступі карто-схеми комплексної документації із землеустрою щодо управління земельними ресурсами 10 партнерських ОТГ Програми місцевого системного розвитку в рамках Проекту USAID.

Це відео – тільки один з продуктів, які фактично були створені регіональними ЗМІ в рамках громадських обговорень в модельних громадах Програми місцевого системного розвитку, які пройшли в період з 28 серпня по 24 вересня 2019 року. І цей період був фактично завершальним в програмі, яка закінчується 3 жовтня 2019 року.

Програма місцевого системного розвитку виконується ФСЄ у партнерстві з ТОВ БломІнфо-Юкрейн, ГО ДЕСПРО та Kyiv School of Economics в рамках Проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”.

Фонд Східна Європа

memory usage: 55.7mb real memory: 46.25mb