Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа у межах програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах/TAPAS» оголошує відкритий конкурс на модернізацію програмного забезпечення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення для Національного агентства з питань запобігання корупції.

Завдання:

Модернізувати програмне забезпечення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення відповідно до технічних вимог.

Модернізація програмного забезпечення ІТС ЄДРОК забезпечить зростання громадського попиту на доступність і використання відкритих даних, розпорядником яких Національне агентство, розширить функціональні можливості ІТС ЄДРОК.

Технічні вимоги знаходяться тут.

Учасники конкурсу повинні мати можливість розробити зазначене програмне рішення, розгорнути його, брати безпосередню участь в тестуванні, виконати роботи по внесенню всіх зміни за результатами тестування, а також передати на електронних носіях всі вихідні коди розробленого програмного забезпечення та технічну документацію по розгортанню, адмініструванню та супроводу розробленого програмного рішення.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ.

Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Терміни: Виконання робіт здійснюється протягом трьох місяців з дати заключення Договору з переможцем конкурсу.

Перелік вимог:

• Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці порталів схожої складності.

• Досвід виконання подібних проектів, у т.ч. розроблення технічних завдань та проектування структури баз даних, знання принципів створення веб-ресурсів, систем електронного документообігу.

• Наявність сертифікації по ISO та досвід розробки програмного забезпечення для державних організацій будуть перевагою.

Важливо: Учасник конкурсу повинен підтвердити наявність спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею або наявність договірних відносин з підрядником (субпідрядником), який буде залучений до виконання відповідних робіт, пов’язаних з виконанням договору.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні до 18:00 16 листопада 2020 року надіслати оригінал заявки в паперовому вигляді на адресу: Фонд Східна Європа, вул. Саксаганського, 96, офіс 508, Київ, 01032, Україна; та скановану версію у форматі PDF на електронну адресу pradchenko@eef.org.ua з темою листа «Модернізація ЄДРОК».

Заявка має включати:

– Титульний аркуш без зазначення вартості (ціни) на фірмовому бланку, завірені печаткою (у разі наявності);

– Загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету;

– Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного рішення;

– Перелік персоналу та експертів з резюме;

– Опис досвіду реалізації подібних проектів.

Заявки, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс. Набувачем системи є Національне агентство з питань запобігання корупції.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.09mb real memory: 22.25mb