Читайте цей текст англійською.

Саме про це йшлося на онлайн-тренінгу з корпоративного волонтерства, проведеного 22–-23 вересня Фондом Східна Європа в межах проєкту “United for Youth”. 

Спікерами заходу, окрім співробітників Фонду, стали провідні експерти-практики у сфері корпоративного волонтерства Іспанії, Нідерландів та Литви. Український досвід втілення проєктів із корпоративної соціальної відповідальності представили компанії EPAM та Київстар, а також Центру “Розвиток КСВ”.

Близько 40 учасників з України, Литви та Іспанії отримали практичні знання та поради щодо реалізації проєктів із корпоративного волонтерства ву країнах Західної Європи та України. Ось деякі з них:

  • Корпоративне волонтерство – це дієвий механізм об’єднання зусиль бізнесу та громадськості для досягнення спільних цілей.
  • Активна соціальна позиція компанії, участь у CSR-проєктах формує позитивний імідж компанії, зокрема серед інвесторів, клієнтів та громадськості.
  • Корпоративне волонтерство допомагає підвищити рівень продуктивності серед співробітників; усвідомлюючи своє залучення до важливих та корисних ініціатив, вони працюють більш натхненно і старанно.
  • Глобальний перехід комунікацій у режим онлайн відкриває нові горизонти для e-волонтерства і робить можливоюим реалізацію спільних волонтерських проєктів без жодних географічних кордонів.
  • Корпоративне волонтерство – це можливість здобутиотримати професійний досвід для молоді після закінчення навчання, визначитися з напрямком роботи і підвищити свою конкурентоздатність на ринку праці.

Також учасники – представники бізнесу та громадських організацій – дісталиотримали рекомендації, які допоможуть їм покращити ефективність власних проєктів, зокрема:

  • як створити дієву стратегію корпоративного волонтерства;
  • як правильно долали перші виклики та перешкоди в реалізації соціальних проєктів;
  • як мотивувати співробітників долучатися до волонтерства;
  • які сучасні тренди та інновації корпоративного волонтерства;
  • як правильно визначати стратегічні цілі та розроблятли плани їх реалізації.

Варто зазначити, що онлайн-тренінгу передувала трирічна робота з проведення дослідження теми корпоративного волонтерства: “Корпоративне волонтерство: як об’єднати молодь, громади, компанії та службовців?” 

Проєкт “United for Youth” імплементують громадські організації з чотирьох європейських країн: “Socialinis veiksmas” із Литви, “Asociación Pasos solidarios” з Іспанії, “Samen voor Eindhoven” із Нідерландів та Фонд Східна Європа з України за фінансової підтримки Erasmus+.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.12mb real memory: 34.25mb