Фонд Східна Європа в рамках реалізації Програми USAID “РАДА” оголошує відкритий конкурс на реалізацію технічного завдання (ТЗ) з розробки спеціальних парламентських інформаційних ресурсів «Портал громадського обговорення законопроектів», Система «Електрон

Фонд Східна Європа в рамках реалізації Програми USAID “РАДА” оголошує відкритий конкурс на реалізацію технічного завдання (ТЗ) з розробки спеціальних парламентських інформаційних ресурсів «Портал громадського обговорення законопроектів», Система «Електронне засідання Комітету» та Система «Електронне пленарне засідання».

Технічні завдання ТУТ

Вимоги:

Розробити програмно-технічні рішення у строгій відповідності до ТЗ, що додаються,  з подальшою інтеграцією відповідних модулів до головного порталу Верховної Ради України.

До участі запрошуються компанії, приватні підприємці та приватні особи із досвідом розробки подібних програмно-технічних рішень.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Терміни:

Учасники конкурсу повинні мати можливість розробити зазначені програмно-технічні рішення, розгорнути їх, брати безпосередню участь в тестуванні, виконати роботи по внесенню всіх зміни за результатами тестування, а також передати на електронних носіях всі вихідні коди розробленого програмного забезпечення та технічну документацію по розгортанню, адмініструванню та супроводу розроблених програмно-технічних рішень.

Критерії відбору:

При виборі переможця Фонд Східна Європа буде враховувати такі критерії:

1. Готовність виконавця неухильно дотримуватися ТЗ, що додаються.

2. Готовність виконавця комплексно реалізувати всі 3 ТЗ з подальшою інтеграцією відповідних модулів до головного порталу Верховної Ради України.

3. Загальна вартість розробки програмно-технічних рішень та реалістичність бюджету.

4. Терміни виконання, готовність виконати роботу в стислі терміни.

5. Досвід реалізації подібних ІТ-проектів.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати до 18:00 1 серпня 2016 року заявку на участь у конкурсі. Заявка має включати:

– Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірені печаткою (без зазначення вартості (ціни))

– Загальну вартість реалізації ТЗ відповідно до зазначених вище умов та калькуляцію бюджету;

– Терміни розробки та впровадження зазначених програмно-технічних рішень;

– Опис досвіду реалізації подібних ТЗ.

До 1 серпня 2016 року учасники конкурсу мають надіслати в запакованому конверті друковану версію пропозиції за адресою: вул. Михайла Грушевського, 34а, офіс 46, 01021, Київ; та скановану версію в форматі PDF на електронну адресу tender@radaprogram.org

Будь ласка, не телефонуйте з даного питання. Запитання просимо надсилати виключно у письмовій формі на електронну адресу tender@radaprogram.org

memory usage: 57.05mb real memory: 22.25mb