Читати цей матеріал англійською

Фонд Східна Європа запрошує ветеранів та ветеранок АТО/ООС з Донецької, Львівської і Дніпропетровської областей на навчання основам коучингу та навичкам кар’єрної консультації. Учасники з Києва та області також запрошуються до участі в програмі, але без покриття витрат на проїзд і проживання.

Конкурс проводиться в рамках Проекту «All4One: Комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів». Проект впроваджується Фондом Східна Європа в партнерстві з БО «БФ «Лінія Життя України» (LifeLine Ukraine) за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Термін реалізації: липень 2019 – березень 2020. Пілотні області: Дніпропетровська, Львівська, Донецька.

Загальна мета проекту: покращення добробуту та інтеграція ветеранів АТО/ООС і їхніх сімей за допомогою започаткування гарячої лінії та програми психологічної підтримки, а також розвитку навичок та можливостей для працевлаштування ветеранів.

Ціль навчальної програми – надати знання та інструменти, необхідні для мотивації своїх побратимів до працевлаштування, віднайдення себе в житті та застосування набутих протягом служби навичок для реінтеграції в мирне життя. Отже, ми шукаємо 30 вмотивованих осіб із ветеранського середовища; з них після першого модулю навчання в жовтні будуть відібрані 15 до участі в програмі.

За результатами проходження навчальної програми учасники:

  • отримають знання про коучинг як процес, що стимулює рефлексію та творчість клієнтів, щоб надихати та мотивувати їх на максимальне розкриття свого потенціалу: як особистісного так і професійного;
  • дізнаються про спеціалізації коучингу: кар’єрний коучинг, побудова власної справи, робота з перехідними етапи в житті;
  • отримають вміння та навички щодо кризових ситуацій під час сесій – базові навички психологічної допомоги;
  • зможуть розрізняти запити клієнта щодо коучингу, психологічної підтримки та необхідності експертної підтримки, а також напрацювання моделей взаємодії з такими фахівцями у спільній роботі з клієнтом.

До першого раунду навчання будуть відібрані 30 ветеранів/ветеранок АТО / ООС. За результатами виконання тестового завдання після першого модулю 15 осіб отримають змогу долучитись до групи коучів, що працюватимуть із клієнтами в рамках проекту, надаючи регулярні мотиваційні очні та дистанційні консультації для ветеранів та ветеранок АТО/ООС (орієнтовно протягом листопада-березня).

Програма передбачає:

  • 3-денний захід у Києві 31 жовтня – 2 листопада з основ надання мотиваційної підтримки до працевлаштування – 1 етап навчання;
  • 2-денний захід у Києві в січні 2020 року для 15 осіб з розвитку коучингових навичок – 2 етап навчання коучів;
  • 2-денний захід у лютому 2020, фінальний заходу для коучів та їх клієнтів.

Організатори покривають проживання та проїзд учасників.

Дедлайн подачі заявок: 15.10.2019

До подачі заявок запрошуються представники ветеранського середовища, волонтери, військові психологи з цільових областей (учасники з Луганської області можуть теж подаватись до участі).

Реєстрація: https://forms.gle/FXEXHyp3i9on6qHJA

Питання, будь ласка, надсилайте на електронну пошту: All4One@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.12mb real memory: 16.25mb