Загальні положення: необхідно розробити геоінформаційну веб-систему з основними даними про водні об’єкти Вінницької області та даними моніторингу якості вод і водокористування (далі – «програмний продукт») відповідно до технічного завдання.

До участі запрошуються юридичні особи та  фізичні особи-підприємці із досвідом розробки подібних програмних продуктів.

У зв‘язку з тим, що фінансування цих робіт та послуг здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги:

Учасники конкурсу повинні мати можливість розробити відповідний програмний продукт, брати безпосередню участь в тестуванні, виконати роботи по внесенню всіх зміни за результатами тестування, а також передати на електронних носіях всі вихідні коди розробленого програмного продукту та технічну документацію по його розгортанню, адмініструванню та супроводу та передати визначеному Фондом Східна Європа бенефіціару всі майнові та немайнові права інтелектуальної власності.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати до 02 квітня  2017 року (до 18:00)  заявку на участь у конкурсі. Заявка має включати:

– Супровідний лист із зазначенням готовності виконати роботи, передбачені технічним завданням, з підписом уповноваженої особи та проставлянням відбитка печатки (за наявності)

– Загальну вартість виконання робіт, передбачених технічним завданням, та деталізацію запропонованого  бюджету;

– Короткий опис технічного рішення та дизайн інтерфейсу геоінформаційної веб-системи;

– Терміни розробки та впровадження науково-технічної продукції;

– Опис досвіду реалізації подібних проектів із зазначенням посилань, за якими можна ознайомитись з результатами виконаної роботи;

– резюме основних працівників, що будуть залучатись до розробки науково-технічної продукції (за трудовим договором або на підставі цивільно-правових угод);

 

До 18:00  02 квітня  2017 року  учасники конкурсу мають надіслати в скановану версію пропозиції в форматі PDF на електронну адресу lev_info@eef.org.ua.

Критерії відбору:

При виборі переможця Фонд Східна Європа буде враховувати такі критерії:

  1. Відповідність запропонованого технічного рішення та дизайну інтерфейсу положенням технічного завдання та потребам організації – бенефіціара, якій передається програмний продукт;
  2. Загальна вартість розробки програмного продукту та реалістичність бюджету.
  3. Терміни виконання, готовність виконати роботу в стислі терміни.
  4. Досвід реалізації подібних проектів;

 

Будь ласка, не телефонуйте з даного питання. Запитання стосовно зазначеного конкурсу можна  надсилати  у письмовій формі на електронну адресу lev_info@org.ua до 15 березня 2017 року.

 

memory usage: 57.07mb real memory: 34.25mb