Фонд Східна Європа в рамках виконання Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади “Експерт із розробки законодавства для розвитку МСП”

Одним з завдань Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (Програма USAID ЛЕВ) є надання практичної допомоги зацікавленим органам влади в проведені аналізу чинного законодавства, що вливає на діяльність малого та середнього підприємництва (МСП); визначення (у взаємодії з бізнес-спільнотою) проблем застосування положень чинного законодавства; розробка пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства, а також надання допомоги, спрямованої на ефективне впровадження законодавчих ініціатив, що мають на меті створення сприятливого середовища для розвитку МСП в Україні.

Задля виконання вищезазначених завдань Програма USAID ЛЕВ планує залучити Експерта із розробки законодавства для розвитку МСП (далі – “Експерт із законодавства”).

До основних обов’язків Експерта із законодавства входитиме:

 1. Участь у розробці пропозицій щодо тематики роботи у сфері вдосконалення чинного законодавства та покращення регуляторного середовища для МСП, до якої залучається або яку підтримує Програма USAID ЛЕВ.
 2. Робота у складі експертних груп, створених для виконання окремих завдань/розробки проектів окремих законодавчих або інших нормативно-правових актів, які мають на меті покращення регуляторного середовища для МСП.
 3. Проведення постійного моніторингу проблематики сектору МСБ з метою актуалізації напрямів діяльності Програми USAID ЛЕВ та відповідного реагування.
 4. Участь робочих групах, що створюються та/або діють на базі основних стейкхолдерів та партнерів Програми (профільні комітети Верховної Ради України, Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Державна регуляторна служба, бізнес-асоціації тощо) для розробки або доопрацювання відповідних законодавчих та/або регуляторних ініціатив.
 5. Співпраця з партнерськими бізнес-асоціаціями (всеукраїнськими, регіональними та місцевими) з питань вивчення проблематика, розробки пропозицій щодо зміни чинного законодавства, а також просування напрацювань Програма USAID ЛЕВ.
 6. Надання експертної підтримка, яка необхідна для розробки та реалізації адвокаційних кампаній, спрямованих на покращення регуляторного середовища для МСП.
 7. Виконання інших завдань керівництва, пов’язаних з діяльністю Програма USAID ЛЕВ.

Експерт із розбудови законодавства реалізуватиме покладені на нього завдання у тісній взаємодії з експертами та ключовими партнерами Програми USAID ЛЕВ відповідно до основних напрямів роботи та завдань Програми USAID ЛЕВ.

Вимоги до кандидата:

 • Вища юридична освіта (наявність вищої економічної освіти, освіти в галузі державного управління будуть вважатися перевагою);
 • Загальний досвід роботи у сфері аналізу й розробки законодавства та/або інших нормативно-правових актів не менш 5 років;
 • Практичний досвід взаємодії з органами державної влади та/або органами місцевого самоврядування, досвід роботи на державній службі (буде вважатися перевагою);
 • Практичні навички розробки проектів законодавчих та інших нормативно-правових (перш за все, регуляторних) актів;
 • Досвід підготовки та участі у тематичних публічних подіях (конференції, круглі столи, публічні дискусії тощо), досвід публічного представлення розробок в сфері законодавства, аналітичних документів з питань розвитку МСП тощо;
 • Наявність контактів в експертному середовищі, попередній досвід роботи та/або співпраці з програмами міжнародної технічної допомоги (буде вважатися перевагою).

 

Зацікавлені кандидати мають надіслати своє резюме (української та англійською мовами) та супровідний лист на електрону пошту lev_info@eef.org.ua до 14 березня 2017 року.