Швейцарсько-українська програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP ) оголошує конкурс на послуги з розробки та впровадження Методології оцінки рівня компетенцій публічних службовців у сфері е-врядування та е-демократії

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та партнерами, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Завдання Програми включають також розробку і впровадження Методології оцінки рівня компетенцій публічних службовців у сфері е-врядування та  е-демократії.
Основне завдання:
Розробка і впровадження Методології оцінки компетенції публічних службовців у сфері е-врядування та е-демократії, відповідно до умов та строків, визначених Технічним завданням, що додається.

Детальні умови участі в конкурсі, включаючи технічне завдання та шаблон аплікаційної форми, тут  

Критерії відбору:

  • Ціна
  • Терміни виконання завдання
  • Запропонований підхід
  • Досвід виконання аналогічних робіт та послуг
Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО), фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та фізичних осіб (далі- ФО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника-ЮО, або особисто учасником-ФОП чи ФО та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • Аплікаційна форма учасника (Додаток 2)
  • Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або копія паспорту (для ФО).

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311-2 про реєстрацію проекту Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, та пункту 3.2 статті 3 і пункту 197.11. статті 197  Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

 

Терміни та адреса подання заявок

Пропозиції просимо надсилати в електронному вигляді на адресу tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 3 серпня 2018 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508
Київ, 01032 Україна

Контактна інформація

Марія Соколова, спеціаліст з фінансово-адміністративних програм Програма EGAP,
тел.: +38 (044) 206 0448, tender@egap.in.ua

 

memory usage: 55.63mb real memory: 38.25mb