Тендер оголошено в рамках Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Швейцарською Конфедерацією та реалізується Фондом Східна Європа (Україна) та Фондом Innovabridge (Швейцарія) протягом 2015–2019 рр. Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які допомагатимуть вдосконалити якість урядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.
Цільова аудиторія користувачів ЕНК – державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування, студенти та слухачі Національної академії державного управління при Президентові України.
Мета ЕНК – підвищити рівень професійних компетентностей цільової аудиторії щодо розвитку е-урядування та е-демократії із використанням сучасних засобів ІКТ.
Змістовий компонент (теоретичні відомості, опис кейсів для аналізу та практичного опрацювання, тестові завдання та запитання для самоконтролю тощо) буде надано розробнику після підписання угоди.
Тендерна пропозиція має містити інформацію про структуру он-лайн курсу, формати навчальних матеріалів, сценарії навчальної діяльності користувача, макети типових екранних форм, вартість послуг, терміни надання послуг та умови технічної підтримки.
Для участі у тендері необхідно надати наступний пакет документів:
1. Лист – заявка на участь в тендері у довільній формі.
2. Технічне завдання за наступною структурою:
• Загальна концепція методики створення ЕНК
• Деталізована структура ЕНК
• Опис інтерактивних вправ
• Концепція графічного оформлення ЕНК та всіх його складових
• Сценарії навчальної діяльності користувача на сайті з ЕНК
• Система навігації у ЕНК
• Моніторинг навчальної діяльності користувачів ЕНК
• Макети типових екранних форм
• Додаткова інформація (пропозиції щодо платформ для дистанційного та змішаного навчання, захисту персональних даних тощо)
• Формати навчальних матеріалів
• Перелік та вимоги до матеріалів, що мають бути надані замовником
• Терміни виконання
• Деталізований бюджет (без ПДВ)
3. Пропозиції щодо графіку оплати, термінів поставки, гарантійного обслуговування, підтримки.
4. Копії документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника тендеру щодо підпису документів тендерної пропозиції.
Тендерні пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою.
На конверті необхідно зазначити:
• «Тендер на створення ЕНК»;
• повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.
Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.
Критерії вибору постачальника:
Оцінка заявок, поданих на тендер, буде здійснюватися базуючись на критеріях інноваційності запропонованих технологій, ціни, термінів постачання, вимог щодо передоплати та умов гарантії.
Тендерні пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.
Заявки на участь у тендері мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 23 червня 2016 р. на адресу:
Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського 83, 3 поверх
Київ, 01033 Україна
Контактна інформація:
Вероніка Чечоткіна, спеціаліст з програм Фонду Східна Європа
тел./факс: +(380 44) 200-38-24/5/6/7
chechotkina@eef.org.ua
Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати до 15 липня 2016 року.

memory usage: 57.08mb real memory: 22.25mb