Читайте цей матеріал англійською

Фонд Східна Європа в рамках програми USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує відкритий конкурс на виконання робіт з модернізації програмного забезпечення інформаційної системи «Державний реєстр актів цивільного стану громадян» з метою забезпечення електронної інформаційної взаємодії між Державним реєстром актів цивільного стану громадян та інформаційними системами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, та органів місцевого самоврядування, через Систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта)

Завдання:

Надати послуги з модернізації програмного забезпечення інформаційної системи «Державний реєстр актів цивільного стану громадян» для забезпечення електронної інформаційної взаємодії між Державним реєстром актів цивільного стану громадян та інформаційними системами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, та органів місцевого самоврядування, через Систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта) в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ

У результаті виконання робіт має бути модернізоване програмне забезпечення інформаційної системи «Державний реєстр актів цивільного стану громадян» в частині забезпечення електронної інформаційної взаємодії між Реєстром та ІС інших органів, який повинен бути підключений до компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта), та забезпечуватиме отримання інформації з Реєстру.

У Реєстрі має бути забезпечене розмежування та лоґування доступу отримувачів інформації до відомостей Реєстру, отриманих в результаті інформаційної взаємодії, який, зокрема, встановлює вимоги до наборів даних, порядку обміну ними та будь-які інші вимоги визначені чинним законодавством України.

Послуги мають бути надані таким чином, щоб створені програмні модулі та вузли могли бути доопрацьовані з урахуванням можливих змін нормативно-правової бази, що набрали чинності.

Вимоги до гарантійної підтримки

Усе програмне забезпечення, яке буде розроблене та передано Адміністратору Реєстру, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 3 (трьох) календарних місяців із дати введення в промислову експлуатацію розробленого сервісу на обладнанні у Адміністратора Реєстру.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США і Урядом Великобританії про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до постачальника:

  • Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менш 3 років. Наявність досвіду в налаштуванні та роботі компонентів системи Трембіта будуть перевагою.

Заявка має включати:

  • Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірений печаткою (при наявності);
  • Загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях, включаючи вартість гарантійної підтримки тривалістю 3 місяці;
  • Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;
  • Загальний опис заявника у довільній формі;
  • Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме;
  • Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Конкурсні пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою, із зазначенням дати подання такої пропозиції.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати заявку у на участь у конкурсі до 18:00 год., 11 жовтня 2019 року на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, офіс 501.

м. Київ, 01032, Україна

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація:

Юлія Заплавна, операційний менеджер Фонду Східна Європа;

тел./факс: +(380 44) 206-04-49;

yzaplavna@eef.org.ua.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.12mb real memory: 40.25mb