Фонд Східна Європа в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на пошук експерта для надання послуги з підготовки та проведення двох тренінгів для представників органів центральної влади та органів місцевого самоврядування в рамках Open Data Leaders Network.

Опис завдання:
У тісній співпраці з замовником необхідно підготувати програму проведення двох триденних тренінгів для представників органів центральної влади та органів місцевого самоврядування і забезпечити проведення цих тренінгів.

Open Data Leaders Network є мережею, що створена Open Data Institute для популяризації ідей відкритих даних по всьому світу. З 2015 року мережа допомогла більш ніж 30 урядовим лідерам посилити їх програми відкритих даних через обмін досвідом між учасниками та надаючи їм підтримку у напрацюванні, розробці і тестуванні нових ідей, а у 2017 році успішно стартувала в Україні.

Open Data Leaders Network України підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України та проектом USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, що реалізується Фондом Євразія у партнерстві з Фондом Східна Європа.

Вимоги до кваліфікації експерта:
● вища освіта та досвід роботи за напрямком аналітики даних не менше 3 років.
● досвід підготовки навчальних/тренінгових програм та проведення навчальних заходів
● досвід роботи з відкритими даними.

Заявки прохання надсилати до 10 лютого 2019 року на адресу: pradchenko@eef.org.ua з відміткою «Фасилітатор».

Контактна інформація:
Павло Радченко, операційний менеджер проекту Фонду Східна Європа
тел./факс: +(380 44) 206 0448, pradchenko@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 55.65mb real memory: 8.25mb