Фонд Східна Європа в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на модернізацію державної інформаційно-аналітичної системи та веб-порталу Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, в частині створення «Електронної системи он-лайн подачі та відслідковування заяв на отримання дозвільних документів, що надаються Держлікслужбою та її територіальними органами» (далі – ЕСОПВЛЗ-ДСЛЗ).

 

Завдання:

Розробка технічного завдання, програмного забезпечення, встановлення його на серверах отримувача, налаштування та впровадження його в експлуатацію, в тісній співпраці із замовником та отримувачем, відповідно до технічних вимог ТУТ.

Учасники конкурсу повинні бути спроможні здійснити модернізацію ЕСОПВЛЗ-ДСЛЗ, брати безпосередню участь в тестуванні, виконати роботи по внесенню всіх зміни за результатами тестування, а також передати на електронних носіях всі вихідні коди розробленого програмного забезпечення та технічну документацію по розгортанню, адмініструванню та супроводу розробленого програмного рішення відповідно до вимог українського законодавства.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

 

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати до 12 лютого 2018 року заявку на участь у конкурсі на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, офіс 501.

м. Київ, 01032, Україна

 

Заявка має включати:

  • Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірений печаткою;
  • Загальну вартість реалізації технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;
  • Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;
  • Загальний опис заявника у довільній формі;
  • Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме;
  • Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

 

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.