Фонд Східна Європа в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на модернізацію інформаційної системи «Електронний кабінет водія» (https://e-driver.hsc.gov.ua) (далі – Система).

Завдання:
Модернізація Системи в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ

Учасники конкурсу повинні бути спроможні здійснити розробку Системи, брати безпосередню участь в тестуванні, виконати роботи по внесенню всіх зміни за результатами тестування, а також передати на електронних носіях всі вихідні коди розробленого програмного забезпечення та технічну документацію по розгортанню, адмініструванню та супроводу розробленого програмного рішення відповідно до вимог українського законодавства.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до постачальника:
● Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем.
● Досвід виконання подібних проектів, у т.ч. розроблення технічних завдань та проектування структури баз даних, знання принципів створення веб-ресурсів, систем електронного документообігу, досвід роботи з крипто-бібліотеками.
● Знання мов програмування та технологій HTML, CSS, Javascript, JQuery, Python/Django, Redis, Postgres.

Заявка має включати:
● Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірений печаткою (при наявності);
● Загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;
● Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;
● Загальний опис заявника у довільній формі;
● Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме;
● Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Конкурсні пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою.

Строки подання пропозицій:
Учасники конкурсу повинні надіслати заявку у на участь у конкурсі до 5 лютого 2019 року на адресу:
Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського 96, офіс 501.
м. Київ, 01032, Україна

Критерії вибору постачальника:
Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.
Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація:
Павло Радченко, операційний менеджер Фонду Східна Європа
тел./факс: +(380 44) 206-04-48
pradchenko@eef.org.ua

memory usage: 55.65mb real memory: 32.25mb