Читайте цей матеріал англійською мовою

Фонд Східна Європа в рамках програми USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує відкритий конкурс на розробку програмного забезпечення (API) до Єдиного реєстру довіреностей, який повинен бути підключений до компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта), та забезпечуватиме передачу інформації за запитом до інших юридичних осіб (Запитувачів даних)

Завдання:

Надати послуги з розроблення електронного сервісу (API) до Єдиного реєстру довіреностей в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ

У результаті виконання робіт має бути розроблене програмне забезпечення електронного сервісу (API) до Єдиного реєстру довіреностей, який повинен бути підключений до компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта).

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США і Урядом Великобританії про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до постачальника:
• Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менш 3 років. Наявність досвіду в налаштуванні та роботі компонентів системи Трембіта будуть перевагою.

Заявка має включати:
• Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірений печаткою (при наявності);
• Загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;
• Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;
• Загальний опис заявника у довільній формі;
• Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме;
• Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Конкурсні пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою.
Строки подання пропозицій:
Учасники конкурсу повинні надіслати заявку у на участь у конкурсі до 18:00 год., 13 серпня 2019 року на адресу:
Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського 96, офіс 501.
м. Київ, 01032, Україна

Критерії вибору постачальника:
Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.
Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація:
Юлія Заплавна, операційний менеджер Фонду Східна Європа;
тел./факс: +(380 44) 206-04-49;
yzaplavna@eef.org.ua.

Фонд Східна Європа

memory usage: 55.69mb real memory: 44.25mb