Представляємо вам новий інформаційний ресурс, який створювали для всіх, хто цікавиться і хоче бути залучений до бюджетних процесів на місцевому та регіональному рівнях: формуванням, виконанням, моніторингом використання коштів,
👩‍🏫http://budgetaz.in.ua/uk🔖🔖
Більше того, ми хочемо, щоб цей ресурс став нашою спільною з вами базою знань, живим інструментом, який ми постійно будемо використовувати, доповнювати і наповнювати новими матеріалами. Отже, представляємо базу знань з бюджетних питань. Тут є розділи, де забрані напрацювання наших партнерів з регіонів, є теоретичні та практичні посібники, методологія оцінка прозорості місцевих бюджетів, є база даних експертів, з якими ми працювали і яких підготовили в рамках програми навчання тренерів.
База знань – частина проекту “Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства” реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ, Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та Громадським Партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за фінансової підтримки Європейського Союзу.