Фонд Східна Європа в межах реалізації швейцарсько-української Програми EGAP оголошує конкурс на відбір підрядника для виробництва відеороликів.

Загальною метою робіт є: 

Виготовлення відеороликів, покликаних поінформувати цільову аудиторію – тих, хто бажає зареєструватися ФОП, а також тих, хто вже зареєстрований як ФОП, – про наявність низки електронних послуг, а саме:

  • державної реєстрації фізичної особи підприємцем;
  • внесення змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, включаючи зміну видів економічної діяльності.
  • державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням.

Ролики мають підкреслити ключові переваги цих електронних сервісів, як-от: швидкість, надійність, прозорість, безпечність тощо.

Ролики можуть бути як знімального, так і графічного форматів – залежно від того, що, на думку виконавця, у найбільш ефективний спосіб може донести ключовий меседж.

Хронометраж роликів:

  • Для телебачення: 30 секунд, якість – ефірна. Його розповсюджуватимуть на національному та регіональних телеканалах.
  • Формати для інтернету: snack (від 10 до 20 секунд) та/або (bite – від 3 до 6 сек).

Відеоролики мають відповідати ключовим вимогам законодавства про соціальну рекламу.

Контракт передбачатиме виконання таких завдань:

  • Учасник має забезпечити розробку сценаріїв, музичний супровід, пост-продакшн для виробництва відеороликів в межах ключового посилу кампанії. У випадку знімального ролика – також розробку графічних рішень (титри, пекшоти тощо), підбір акторів, пошук локацій.
  • Учасник має забезпечити технічну адаптацію відеопродукту для його розповсюдження через різні канали комунікації (телебачення, інтернет).
  • Учасник має забезпечити аудіодоріжку відеоролика для трансляції як аудіореклами.

 

Що оцінюватимуть?

Переможця конкурсу буде визначено за результатом розгляду цінової пропозиції, креативної концепції, а також – оцінки якості схожих відеоробіт у портфоліо заявника.

Цінова позиція, яку заявник подає на конкурс, має включати в себе всі необхідні складові робіт, як-от: монтаж, придбання прав на музичний супровід, у разі знімальних роликів – підбір акторів, оренду локацій, технічне обладнання тощо.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311-2 про реєстрацію проекту Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, та пункту 3.2 статті 3 і пункту 197.11. статті 197  Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

 Формат заявки

Заявки мають містити інформацію про форму реєстрації компанії/ФОП, що подається, посилання на портфоліо та детальний бюджет (за статтями витрат).

Прохання зазначити у бюджеті прорахунки виготовлення кожного ролика у двох варіантах: для телебачення та для інтернету.

Терміни та адреса подання заявок

Пропозиції у вигляді комерційних пропозицій на фірмовому бланку з підписом просимо надсилати в електронному вигляді на адресу tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 6 вересня 2018 року.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати електронною поштою до 20 вересня 2018 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508
Київ, 01032 Україна

Контактна інформація

Марія Соколова, спеціаліст з фінансово-адміністративних програм Програма EGAP,
тел.: +38 (044) 206 0448, tender@egap.in.ua

 Детальніше про електронні послуги з реєстрації та закриття ФОП:

Ці послуги є державними, їх можна отримати онлайн просто з дому чи офісу, без особистого відвідування держреєстраторів (ЦНАПів) чи нотаріальних контор.

Доступні послуги на сайті «Онлайн-будинку юстиції» online.minjust.gov.ua. Також їх можна знайти на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги», звідки громадянин потрапляє, знов ж таки, на сайт «Онлайн-будинку юстиції».

Послуга з державної реєстрації фізичної особи підприємцем дозволяє подати відповідну заяву до держреєстратора. Таку заяву розглядають протягом 24 годин (у робочі дні) та у разі ухвалення позитивного рішення – відповідний запис вносять до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Виписку з реєстру, що є результатом отримання послуги, заявник може отримати у своєму особистому кабінеті на сайті «Онлайн-будинку юстиції». Слід зазначити, що разом із заявою на реєстрацію ФОП заявник має можливість подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.

Послуга з державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням дозволяє подати відповідну заяву. Її так само розглядають протягом 24 годин у робочі дні. Результатом надання послуги є запис у відповідному реєстрі.

Для користування послугами необхідно мати електронний цифровий підпис.

Слід зазначити, що успішне подання відповідних заяв – не остаточні кроки, які потрібно здійснити громадянину для реєстрації чи закриття ФОП. На нього ще чекають відвідування фіскальних органів та банку, де він має відкрити/закрити спеціальний рахунок.

Цільова аудиторія послуг:

Соціально-демографічний портрет цільової аудиторії: громадяни України, від 25 до 50 років, які проживають у містах із населенням від 10 тис., мають комп’ютер та доступ до інтернету.

За даними Opendatabot, станом на липень 2018 року в Україні налічується близько 1 795 029 активних ФОП. Динаміка за кілька останніх місяців свідчить: щотижня в Україні відкривають у середньому близько 4 600 нових ФОП, а закривають – майже 2 700. Минулоріч в Україні було зареєстровано 239 532 нових ФОП. А за перше півріччя 2018 року – 103 019.

Основним видом діяльності ФОП протягом багатьох років залишається роздрібна торгівля. Частка зайнятих у цій сфері підприємців становить 30–36% від загальної кількості зареєстрованих. На другому місці – програмісти. За останній рік їх кількість зросла майже на 40% – із 13 689 реєстрацій до 22 921. На третьому місці – гуртова торгівля. А на четвертому – «Інші індивідуальні послуги», до яких належить діяльність салонів краси,  чистильників взуття та паркувальників, окрім того, тут реєструються ФОПи, що працюють на кава-машинах і у доставці піци, а також – іншої «їжі на винос».

До опосередкованих цільових аудиторій також можна віднести бухгалтерів, які супроводжують діяльність ФОПів. Часто саме вони беруть на себе здійснення всіх офіційних процедур.