Читайте цей текст англійською

Фонд Східна Європа (далі – Замовник) в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на розробку документів політики (Стратегії) у сфері відкритих даних в Україні.

Вимоги до розробки проекту Стратегії

Завдання:

Дослідити існуючу сформовану політику відкритих даних, в тому числі розпорядження КМУ від 21.11.2018 № 900-р «Про затвердження плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних» та розробити пакет документів оновленої Стратегії у сфері відкритих даних в Україні відповідно до вимог в тісній співпраці з Замовником та Набувачем.

У зв’язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ.

Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Терміни: Виконання робіт здійснюється протягом 3 місяців з дати заключення Договору з переможцем конкурсу.

Перелік вимог:

• Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у виконанні проектів схожої складності.

• Досвід виконання подібних проектів.

• Досвід розробки проектів нормативно-правових актів у сферах електронного урядування та антикорупційної діяльності буде перевагою.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні до 23:59 14 лютого 2021 року надіслати скановану версію заявки у форматі PDF на електронну адресу pradchenko@eef.org.ua з темою листа «Проект Стратегії».

Заявка має включати:

– Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірені печаткою (без зазначення вартості (ціни))

– Загальну вартість реалізації відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету;

– Терміни підготовки та проведення;

– Перелік персоналу та експертів з резюме;

– Опис досвіду реалізації подібних проектів.

Заявки, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс. Набувачем результатів є Міністерство цифрової трансформації України.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.07mb real memory: 22.25mb