2 листопада, другий день Міжнародного економічного Форуму у Львові «Формула енергонезалежності» був присвячений темі енергоефективності.

У рамках цього дня Фонд ініціював зустріч мерів Львівщини для обміну кращими практиками енергоефективності. Зокрема, під час зустрічі мери міст Жовква, Кам’янка-Бузька та Броди представили свої напрацювання та результати впровадження заходів з покращення енергоефективності в їхніх громадах, зокрема на об’єктах соціальної інфраструктури іншим учасникам Форуму та очільникам українських міст.

Презентації практик викликали активну дискусію та участь з боку інших мерів, адже результати досягнень цих трьох міст Львівщини є реально вражаючими. Бродівський міський голова представив модель впровадження сонячної енергетики, мер міста Жовква презентував проект модернізації котельнь та переводу їх на альтернативні джерела палива, зокрема, на відходи від переробки деревини. Мер міста Кам’янка-Бузька розповів про те, як, термомодернізувавши один із дитячих садків, міська влада вже почала цілу комплексну програму із реновацій у дитячих садках у зв’язку з тим, що за результатами впровадження децентралізаціїї кількість садків збільшилася.

Важливим аспектом цього дня Форуму стала презентація нового проекту спільного проекту «Підвищення показників мікроклімату та енергоефективності у дитячій лікарні Охматдит у Львові на 65 тис. дітей та дитячому садку для 190 дітей у місті Кам’янка-Бузька», що виконується Фондом Східна Європа та німецькою громадською організацією ChildFundDeutchland за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

У рамках другого дня Форуму Фондом, представниками обласної державної адміністрації та обласної  ради Львівщини, мером міста Кам’янка-Бузька та головним лікарем Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охматдит був також підписаний багатосторонній меморандум про реалізацію проекту.

Мета проекту – забезпечити комфортні умови перебування дітей та їх батьків в установах  через реалізацію заходів енергозбереження в будівлях лікарні та клініки Охматдит Львівської області та  садочка №5 «Дзвіночок» у місті Кам’янка-Бузька, а також мотивувати використовувати енергію ощадливо шляхом проведення просвітницько-інформаційних кампаній та відповідного навчання дітей, батьків і персоналу установ.

Щорічно більше ніж 65 000 діток та десятки тисяч їх батьків отримають медичні послуги  в Охматдиті Львова. Наразі будівля потребує енергомодернізації. До дитячого садка «Дзвіночок» у місті Кам’янка-Бузька щоденно батьки приводять до 190 діток. Будівля та котельня також потребують модернізації. Роботи з покращення енергоефективності триватимуть наступні три роки, фінансування робіт буде здійснюватися Фондом в рамках проекту. Також передбачено виділення коштів з обласного бюджету.

 

 

 

memory usage: 55.63mb real memory: 34.25mb