Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа та Кам′янка-Бузька міська рада оголошують тендер на вибір виконавця робіт з будівництва модульної котельні Кам′янка-Бузького дошкільного навчального закладу комбінованого типу №5, який розташований за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 49, м. Кам′янка-Бузька, Львівської області

Цей тендер проводиться в рамках проекту «Підвищення показників мікроклімату та енергоефективності у дитячій лікарні Охматдит у Львові на 65 тис. дітей та дитячому садку для 190 дітей у місті Кам’янка-Бузька, Україна», що реалізується Фондом Східна Європа спільно з Кам′янка-Бузькою міською радою, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією.

Адрес об′єкта: Львівська обл., м. Кам′янка-Бузька, вул. Героїв Небесної сотні, 49.

Назва об′єкта: модульна котельня Кам′янка-Бузького дошкільного навчального закладу комбінованого типу №5.

Назва робіт: нове будівництво модульної котельні та теплотраси від неї до ДНЗ №4 і ДНЗ №5.

Технічне завдання для виконання робіт наведено в Додатку №1.

За потреби технічна документація надаватиметься за індивідуальним запитом до технічного консультанта (контакти наведено нижче).

Цінова пропозиція повинна містити інформацію про вартість робіт, терміни їх виконання та умови гарантійного зобов′язання. Для участі в процедурі тендеру необхідно надати наступний пакет документів:

 1. Лист – заявка на участь в процедурі запиту в довільній формі.
 2. Відомості про учасника за встановленою формою:
 • Повна та скорочена назва учасника;
 • Назва документа, яким затверджено Статут учасника, його номер та дата (для юридичних осіб);
 • Місце та дата проведення державної реєстрації учасника;
 • Організаційно-правова форма;
 • Форма власності;
 • Юридична адреса;
 • Поштова адреса;
 • Реквізити банку/банків (номер рахунку, найменування банку та його код МФО), у якому/яких обслуговується учасник.
 1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, виданий не більше місячного терміну відносно дати кінцевого терміну подання пропозицій (завірений учасником).
 2. Для фізичних осіб-підприємців: копія паспорту фізичної особи-підприємця та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків.
 3. Відомості щодо сплати податків та зборів:
 • Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ;
 • Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку.

У разі, якщо учасник не є платником податку на додану вартість та платником єдиного податку, тоді він повинен подати довідку у довільній формі з посиланням на конкретні статті законодавства України про те, що відповідно до законодавства України не передбачено наявність у нього зазначених свідоцтв.

 1. Цінова пропозиція (у вигляді кошторису відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013).
 2. Термін виконання робіт (в календарних днях), крайня дата завершення робіт може бути не пізніше 20.09.2020 р..
 3. Пропозиції (побажання) щодо графіку оплати.
 4. Копії документів (Повноваження щодо підпису документів підтверджується одним з наступних документів, який має бути завірений власною печаткою (за умови використання) заявника (копія установчого договору, виписка з протоколу засновників про призначення директора, президента, голови правління, довіреність керівника заявника або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи заявника на підписання документів), що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури щодо підпису документів цінової пропозиції.
 5. Копії дозвільних документів на виконання будівельних робіт, за наявності (клас наслідків відповідальності об′єкта будівництва: СС2).
 6. Перелік виконаних подібних робіт. Інформація повинна відповідати періоду з 2015 до 2020 року, та містити дані про замовника робіт (включно із контактними даними представника замовника).
 7. Інформацію про наявність працівників для виконання роботи, які мають необхідні знання та досвід (інженерно-технічних працівників та робітників основних будівельних професій). Відомості подаються у відповідності до таблиці 1.

Таблиця 1

№ з.п. Посада

/спеціальність

Прізвище, ініціали Загальний стаж роботи у будівництві (років) Досвід роботи на цій посаді (років)
1        

 

Цінова пропозиція повинна містити всі витрати учасника, необхідні для якісного виконання робіт, включно з витратами на виїзди до об′єкта.

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням цінової пропозиції не відшкодовуються (в тому числі і у разі відміни конкурсу чи визнання конкурсу такими, що не відбувся).

До вартості цінової пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування цінової пропозиції, та формує ціни у відповідності до вимог чинного законодавства.

Цінова пропозиція (пакет документів) подається у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою.

На конверті повинно бути зазначено:

 • назва предмета закупівлі відповідно до оголошення;
 • повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Цінові пропозиції повинні бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 18.00 17 липня 2020 р. на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3 поверх

Київ, 01033 Україна

Контактна інформація:

Віра Недзведська, менеджер проекту

vnedzvedska@eef.org.ua

З технічних питань звертатися до:

Олег Масняк, технічний консультант Фонду Східна Європа

тел.: +(380 50) 430 48 23

Критерії вибору постачальника:

Оцінка цінових пропозицій буде здійснюватися тендерним комітетом у складі представників партнерів проекту, базуючись на критеріях ціни, досвіду заявника та терміну виконання робіт.

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 31 липня 2020 року.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.09mb real memory: 48.25mb