Інфографіка «Як інструменти медіації допомагають уникнути ескалації конфліктів та покращити навчально-виховний процес у школах», розроблена фахівцями  та освітянами за результатами роботи проекту, стане у нагоді вчителям, соціальним працівникам та всім, хто працює з дітьми.

Завантажити інфографіку можна тут 

 

Інфографіка створена в рамках проекту «Медіація як рушійна сила до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами», що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. та за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Проект, що реалізується впродовж 2017 року, спрямований на допомогу молодим лідерам українських громадських організацій, шкільним вчителям і місцевим органам влади, які приймають рішення щодо вирішення конфліктів в місцевих громадах, особливо тих, де проживають внутрішньо переміщені особи. Мета проекту – підготувати представників українських громадських організацій, керівників шкіл і представників місцевих органів, надати їм відповідні знання та навички у питаннях медіації, щоб працювати разом для побудови діалогу і взаєморозуміння, створюючи національні та місцеві платформи для комунікації.