Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на модернізацію програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в частині забезпечення електронної інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва через Систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта).

Завдання:

Метою виконання роботи є передача інформації про зареєстровані речові права та їх обтяження та отримання наявної інформації про документи, що відповідно до вимог законодавства засвідчують прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, а також документи, що відповідно до вимог законодавства дають право на проведення будівельних робіт.

У результаті виконання робіт має бути розроблений прикладний програмний інтерфейс (веб-сервіс) та веб-клієнт в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно Міністерства юстиції України, який повинен бути підключений до компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта) та забезпечуватиме передачу інформації за запитом до інформаційної системи «Єдина державна електронна система у сфері будівництва» – Міністерства розвитку громад та територій України, та навпаки. Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до гарантійної підтримки

Усе програмне забезпечення, яке буде розгорнуто після реалізації прикладного програмного інтерфейсу (веб-сервісу) та веб-клієнту, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 3 (трьох) календарних місяців із дати його розгортання на обладнанні у Реципієнта (державне підприємство «Національні інформаційні системи»).

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менше 3 років.

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Заявка має включати:

1. Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);

2. Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;

3. Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;

4. Загальний опис заявника у довільній формі;

5. Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;

6. Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Строки подання пропозицій:

У зв’язку з введеними в Україні та м. Києві карантинними обмеженнями конкурсні пропозиції (пакет документів) подаються до 18:00 год, 25 вересня 2020 року одночасно:

1) у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою, із вказанням дати подачі пакету документів та з позначкою на конверті: «на конкурс створення сервісу інтеграції реєстру застрахованих осіб”

на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського, 96, офіс 501

м. Київ, 01032, Україна

2) з одночасним поданням в електронному форматі сканованих документів, підписаних електронним цифровим підписом на ел.адресу: YZaplavna@eef.org.ua

Просимо звернути увагу, що цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну або без дотримання вимоги подачі паперового пакета разом з надсиланням сканованих документів електронною поштою — розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.

Контактна інформація:

Юлія Заплавна, операційний менеджер Фонду Східна Європа;

тел./факс: +380634776043 yzaplavna@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 58.25mb