Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа (далі – Замовник) в межах програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на створення чат-бот платформи підтримки користувачів Єдиного державного веб-порталу відкритих даних (далі – Чат-бот) Міністерства цифрової трансформації України (далі – Набувач).

Технічні вимоги

Завдання:

Розробити чат-бот платформу підтримки користувачів Єдиного державного веб-порталу відкритих даних відповідно до технічних вимог в тісній співпраці з Замовником та Набувачем.

Учасники конкурсу повинні мати можливість розробити зазначені програмне рішення, розгорнути його, брати безпосередню участь в тестуванні, виконати роботи по внесенню всіх зміни за результатами тестування, а також передати на електронних носіях всі вихідні коди розробленого програмного забезпечення та технічну документацію по розгортанню, адмініструванню та супроводу розробленого програмного рішення.

У зв’язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ.

Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Терміни: Виконання робіт здійснюється протягом трьох місяців з дати заключення Договору з переможцем конкурсу.

Перелік вимог:

• Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці чат-ботів схожої складності.

• Досвід виконання подібних проектів, у т.ч. розроблення технічних завдань та проектування структури баз даних, знання принципів створення веб-ресурсів, систем електронного документообігу.

• Знання мов програмування Python, Ruby, Java.

• Досвід розробки програмного забезпечення для державних організацій будуть перевагою.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні до 18:00 30 вересня 2020 року надіслати оригінал заявки в паперовому вигляді на адресу: Фонд Східна Європа, вул. Саксаганського, 96, офіс 508, Київ, 01032, Україна;

та скановану версію у форматі PDF на електронну адресу pradchenko@eef.org.ua з темою листа «Чат-бот».

Заявка має включати:

– Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірені печаткою (без зазначення вартості (ціни))

– Загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету;

– Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного рішення;

– Перелік персоналу та експертів з резюме;

– Опис досвіду реалізації подібних проектів.

Заявки, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс. Набувачем системи є Міністерство цифрової трансформації України.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.11mb real memory: 40.25mb