Фонд Східна Європа оголошує тендер на вибір підрядника для надання послуг з розробки програмного забезпечення «Оцінка прозорості місцевих бюджетів»

 Тендер оголошено в рамках Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Швейцарською Конфедерацією та реалізується Фондом Східна Європа (Україна) та Фондом Innovabridge (Швейцарія) у 2015–2019 рр. Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які допомагатимуть вдосконалити якість урядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Програмне забезпечення «Оцінка прозорості місцевих бюджетів» використовуватиметься для реалізації розробленої Методології оцінки рівня прозорості місцевих бюджетів. Завданнями Методології є демонстрація рівня прозорості місцевих бюджетних процесів та залученості громадян до формування місцевого бюджету та моніторингу його використання, встановлення чітких індикаторів, що слугуватимуть дорожньою картою підвищення прозорості бюджетних процесів на місцевому рівні, надання доступу місцевим громадам до технічної та експертної допомоги для впровадження практик у відповідності до критеріїв Методології оцінки, спрощення доступу організаціям громадянського суспільства та активним громадянам до моніторингу управління публічними фінансами. Очікується що Методологія допоможе органам місцевого самоврядування в запровадженні рішень та практик бюджетної прозорості та залучення громадян до участі в бюджетних процесах на місцевому рівні, що сприятиме підвищенню підзвітності органів місцевого самоврядування.

Критерії Методології оцінки розроблені таким чином, щоб передбачати можливість оцінки прозорості бюджетного процесу кваліфікованими експертами чи представниками громадських організацій, або забезпечити можливості для всіх органів місцевого самоврядування використовувати Методологію для періодичної самооцінки рівня прозорості бюджетного процесу.

Методологія створена Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» та Асоціацією міст України в рамках ініціативи «Публічні бюджети від А до Я» за підтримки Європейського Союзу.

Мета створення WEB платформи:

є допомога органам місцевого самоврядування в запровадженні рішень та практик бюджетної прозорості та залучення громадян до участі в бюджетних процесах на місцевому рівні, що, у свою чергу, сприятиме підвищенню підзвітності органів місцевого самоврядування.

Призначення WEB платформи:

Органи місцевого самоврядування завдяки платформі зможуть:

 • Отримати оцінку поточного рівня прозорості свого місцевого бюджету та вичерпний перелік експертних рекомендацій для підвищення поточного рівня прозорості;
 • Ознайомитись з практиками забезпечення прозорості місцевого бюджету, які використовують інші органи місцевого самоврядування, які пройшли оцінювання;
 • Порівняти поточний рівень прозорості свого місцевого бюджету, з рівнем прозорості інших місцевих бюджетів аналогічного рівня.

Організації громадянського суспільства, медіа, науковці та пересічні громадяни зможуть:

 • Отримати інформацію про поточний рівень прозорості свого місцевого бюджету;
 • Порівняти рівень прозорості місцевих бюджетів одного рівня;
 • Використовувати візуальні матеріали результатів оцінювання місцевих бюджетів;
 • Використовувати текстові матеріали результатів оцінювання місцевих бюджетів.

Основне завдання:

Розробка програмного забезпечення «Оцінка прозорості місцевих бюджетів». Технічні вимоги до модулю наведені у додатку.

Додаток:

 1. Технічні вимоги на розробку веб-платформи Оцінки прозорості місцевих бюджетів.

Вимоги до виконавця:

 • Досвід реалізації аналогічних проектів

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО)

Пропозиція має містити:

 1. Найменування, адресу та контакти виконавця.
 2. Перелік етапів робіт щодо створення програмного забезпечення
 3. Вартість етапів робіт щодо створення програмного забезпечення
 4. Загальну вартість створення програмного продукту

 

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Тендерні пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою.

На конверті повинно бути зазначено:

– назва предмета тендеру відповідно до оголошення;

– повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

 

Тендерні пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 

Заявки на участь у  тендері мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 24 листопада 2017р.

 

Оригінал заявки має бути надіслано в паперовому вигляді на адресу:

Фонд Східна Європа

01032, вул. Саксаганського 96, офіс 501, м. Київ, Україна

 

Контактна інформація:

Сергій Карелін, координатор напряму «Е-демократія»

тел./факс: +(380 44) 206-04-48

skarelin@eef.org.ua

 

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати до 30 листопада 2017 року.

memory usage: 57.07mb real memory: 22.25mb