Фонд Східна Європа в межах реалізації швейцарсько-української Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на відбір підрядника для виробництва відеороликів.

Загальною метою робіт є: 

Виготовлення двох знімальних відеороликів у форматі свідоцької реклами, які покликані продемонструвати позитивний досвід користування електронною послугою «Оформлення допомоги при народженні дитини»

Героями роликів мають стати молоді матусі (або актори у цій ролі), які оформили виплати онлайн, без відвідування органів соціального захисту населення, і в результаті відчули всі переваги електронного сервісу: швидкість, надійність, прозорість, безпечність тощо.

Хронометраж роликів – 30 секунд, якість – ефірна. Ролики розповсюджуватимуться на національному та регіональному телебаченні, а також – в інтернеті.

Контракт передбачатиме виконання наступних завдань:

  • Учасник має забезпечити розробку сценаріїв, графічних рішень (титри, пекшоти тощо), музичний супровід, підбір акторів, пошук локацій, пост-продакшн для виробництва двох 30-ти секундних відеороликів в межах ключового посилу кампанії (затверджується із замовником).
  • Учасник має забезпечити адаптацію відеопродуктів задля їх розповсюдження на різних каналах комунікації.
  • Учасник має забезпечити аудіодоріжку відеоролика задля трансляції у якості аудіореклами
  • Учасник повинен бути в змозі виготовити два ролики за три тижні.

 

Детальніше про електронну послугу:

Електронна послуга «Оформлення допомоги при народженні дитини» є державною послугою, яку віднедавна можна отримати онлайн – без відвідування органів соціального захисту населення, просто з дому чи офісу.

Державна допомога при народженні дитини становить ₴41 280. Загальна кількість заявників, які щорічно звертаються за отриманням такої допомоги, – близько 400 000 на рік.

Цільовою аудиторією послуги є молоді батьки – від 20 до 40 років, які проживають в обласних центрах, містах обласного значення і містах із кількістю жителів більше 150 тисяч.

Що оцінюватимуть?

Переможця конкурсу буде визначено за результатом розгляду цінової пропозиції, а також оцінки якості схожих відеоробіт у портфоліо заявника.

Цінова позиція, яку заявник подає на конкурс, має включати в себе всі необхідні складові робіт, як-от підбір акторів, оренду локацій, технічне обладнання, монтаж, купівлю прав на музикальний супровід та інше.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

 Куди надсилати заявки?

Заявки у вигляді комерційних пропозицій на фірмовому бланку з підписом необхідно надіслати на електронну адресу tender@egap.in.ua до 18 травня 2018 року.

Заявка має містити інформацію про форму реєстрації компанії/ФОП, що подається, посилання на портфоліо та детальний бюджет (за статтями витрат).

У бюджеті прохання вказати прорахунки виготовлення роликів у двох варіантах: для телебачення та для інтернету.

Учасники конкурсу будуть повідомлені електронною поштою про його результати до 24 травня 2018 року.