Фонд Східна Європа оголошує конкурс на розробку та виготовлення серії інфографічних матеріалів за результатами проекту “Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства”

 

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що реалізується у 2016-2018рр., спрямований на залучення широких кіл громадськості, ЗМІ, організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу публічних фінансів та формування державного та місцевих бюджетів. Проект реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Завдання

За результатами проекту зібрано статистичні та аналітичні дані з міст та ОТГ України, які потрібно проаналізувати та оформити у вигляді інфографічних матеріалів.

 

Що потрібно зробити:

  • ознайомитися з матеріалами та структурувати відповідно до етапів бюджетного процесу
  • проаналізувати дані
  • розробити дизайн інфографічних матеріалів
  • кількість матеріалів буде узгоджено замовником з переможцем тендеру. Для підготовки бюджету прохання надати прорахунок 1 сторінки інфографіки, сторінка формату А4.

 

Строки виконання робіт 27 грудня 2018 року.

Заявки у вигляді комерційних пропозицій на фірмовому бланку з підписом та скан реєстрації ФОП (для ФОП) необхідно надіслати на ел.адресу mgopko@eef.org.ua до кінця дня 18 грудня 2018 року.

Комерційна пропозиція має містити опис структури матеріалів та детальний постатейний бюджет (гонорари аналітиків та дизайнерів, кількість робочих годин).

За додатковими питаннями звертайтеся до Марини Гопко ел. поштою mgopko@eef.org.ua

 

 Учасники конкурсу будуть повідомлені електронною поштою про його результати до 20 грудня 2018 року.