Фонд Східна Європа оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг щодо проведення медіа-моніторингу в рамках швейцарсько-української програми EGAP

 

Конкурс оголошено в рамках Програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Швейцарською Конфедерацією та реалізується Фондом Східна Європа (Україна) та Фондом Innovabridge (Швейцарія) у 2015–2019 рр. Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які допомагатимуть вдосконалити якість урядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

 

Загальною метою робіт є оцінка охоплення аудиторії комунікаційної кампанії, обсягів негативних та лояльних матеріалів, висвітлення трендів.

 

Завдання:

  • Проведення щоденного аналізу інформаційного поля щодо висвітлення питань електронного врядування. Об’єктами моніторингу є ключові інституції та персони процесу електронного врядування. Аналіз має проводитися за типом подій «Новини» та «Інтерв’ю» в таких типах медіа: ТБ, радіо, інтернет, друковані видання, соціальні мережі;
  • Аналіз згадок за експертами, темами та тональністю, частотою, часом тощо;
  • Оцінка матеріалів та висвітлення трендів.

 

Обсяг охоплення: вся територія України, за виключенням АР Крим та тимчасово окупованих територій Східного регіону.

 

Термін виконання контракту: 12 місяців.

 

Переможцю цього конкурсу необхідно буде на основі моніторингу надавати замовнику валідні та надійні щоденні звіти з аналізом інформаційного поля з питань електронного врядування.

 

У разі вашої зацікавленості, просимо надіслати скановану цінову пропозицію з підписом та печаткою, де описати попередній досвід роботи проведення медіа-моніторингу для громадських організацій із зазначенням попередніх замовників послуг і їх контактів.

На ціновій пропозиції також повинно бути зазначено:

– назва предмета конкурсу;

– повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

 

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

 

Конкурсні пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 

Заявки на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 6 листопада 2017 р. на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, 5-й поверх, офіс 501

Київ, 01032 Україна

 

Контактна інформація:

Вероніка Чечоткіна, спеціаліст з програм Фонду Східна Європа

chechotkina@eef.org.ua

 

Усі питання щодо подання пропозиції на конкурс слід надсилати в письмовій формі на вказану вище електронну адресу. МБО «Фонд Східна Європа» залишає за собою право звернутися за додатковими роз’ясненнями перед визначенням переможця.

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати до 20 листопада 2017 року.