Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в межах програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на створення інтеграції Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, держателем якого є Міністерство соціальної політики України, з Єдиним веб-порталом державних послуг «ДіЯ», з використанням Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта).

Завдання:

Метою виконання роботи є доопрацювання програмного забезпечення Інтегрована система обліку інформації про внутрішньо переміщених осіб, в складі якої знаходиться Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб з відповідним програмним шлюзом електронного сервісу (API), яке через Систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта) забезпечуватиме передачу інформації про внутрішньо переміщених осіб до Єдиного веб-порталу державних послуг «ДіЯ».

У результаті виконання робіт має бути розроблений прикладний програмний інтерфейс (веб-сервіс) та доопрацьоване програмне забезпечення Інтегрована система обліку інформації внутрішньо переміщених осіб, в складі якої знаходиться Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених Міністерства соціальної політики України, яка повинна бути підключений до компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта) та забезпечуватиме передачу інформації за запитом до Єдиного веб-порталу державних послуг «ДіЯ». Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ.

Зверніть увагу: у зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до гарантійної підтримки

Усе програмне забезпечення, яке буде розгорнуто після реалізації прикладного програмного інтерфейсу (веб-сервісу) та веб-клієнту, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 3 (трьох) календарних місяців із дати його розгортання на обладнанні у Реципієнта (державне підприємство «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України»).

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менше 3 років.

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати свою заявку на участь у конкурсі у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою, із вказанням дати подачі пакету документів та з позначкою на конверті: «на конкурс_ інтеграція ЄБД про ВПО” до 18:00 год 29-го вересня 2020 року на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, офіс 501.

м. Київ, 01032, Україна

Заявка має включати:

1. Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);

2. Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;

3. Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;

4. Загальний опис заявника у довільній формі;

5. Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;

6. Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Просимо звернути увагу, що цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну або без дотримання вимоги подачі паперового пакета — розглядатись не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація: Юлія Заплавна, операційна менеджерка проекту Фонду Східна Європа тел./факс: +(380 63) 477 6043, yzaplavna@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.12mb real memory: 52.25mb