Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в межах проєкту USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на послуги з розробки сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу реєстрів відкритої частини електронного кабінету платника в частині надання інформації через Систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта)

У результаті виконання робіт має бути розроблене програмне забезпечення електронних сервісів (API) відповідних реєстрів ДПС, яке повинно бути підключено до компонентів Трембіти та забезпечувати передачу інформації за запитами Користувача.

Перелік реєстрів ДПС, для яких має бути розроблене АРІ:

Державний реєстр фізичних осіб-платників податків;

Реєстр платників єдиного податку;

Реєстр платників ПДВ;

Реєстр страхувальників;

Інформація про Реєстратора розрахункових операцій.

Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ.

Зверніть увагу: у зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до гарантійної підтримки

Усе програмне забезпечення,  яке буде розроблене та передане ДПС, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 3 (трьох) календарних місяців із дати передачі розробленого сервісу ДПС.

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менше 3 років. Наявність досвіду в налаштуванні та роботі компонентів системи Трембіта будуть перевагою.

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати свою заявку на участь у конкурсі у електронному вигляді, з накладеним ЕЦП та з позначкою про тему листа: «на конкурс_ АРІ ДПС ,  до 18:00 год 21 квітня 2021 року на адресу:

yzaplavna@eef.org.ua

Заявка має включати:

  1. Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);
  2. Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;
  3. Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;
  4. Загальний опис заявника у довільній формі;
  5. Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;
  6. Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Просимо звернути увагу, що цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну або без накладеного ЕЦП — розглядатись не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація:
Юлія Заплавна, операційна менеджерка проекту Фонду Східна Європа
тел./факс: +38(063) 477 6043, yzaplavna@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.08mb real memory: 44.25mb